Piec gitarowy do basu.

- gitary basowe
nedar3

Re: Piec gitarowy do basu.

Postautor: nedar3 » 05 marca 2011, 17:44 - sob

Aha, no dobra. Dzięki za pomoc, dzięki wam łatwiej mi będzie wejść w świat basu :)

Awatar użytkownika
Kroku
Sponsor

Postautor: Kroku » 05 marca 2011, 23:44 - sob

Powiem Ci gram na gitarze ponad dwa lata, miałem epizod w którym przez pół roku grałem na basie w kapeli i ten epizod wspominam bardzo miło, mimo że aktualnie basu nie posiadam. Na basie grało mi się fajnie, racja, dźwięk wydobywa się trochę inaczej, ale podstawy gry na gitarze i obycia z instrumentem dadzą Ci fajny start w grze na basie. Paluchy sobie trochę porozciągasz ale tydzień - dwa nie będzie Ci to robiło żadnej różnicy :) Jak koledzy wcześniej już pisali, piecyk da rade, bylebyś go nie rozkręcał zbyt mocno bo wyplujesz głośniki jak mieszkasz w bloku to pozdrawiam Twoich sąsiadów (pasmo basu rozchodzi się inaczej, będzie Cie słychać dalej) :D
Nie zdążysz wyłączyć mojego mikrofonu, zanim prawda dotrze w uszy Twoje. Nie zdążysz wyłączyć prądu! Nie zdążysz krzyknąć - koniec!

nedar3

Postautor: nedar3 » 06 marca 2011, 10:23 - ndz

Na szczęście mieszkam w jednorodzinnym :D A poza tym i tak będę grał w domu tak żeby tylko słyszeć. Te typki z mojej "kapeli" chcą grać za tydzień, a ja jeszcze nawet basu nie mam, a co dopiero jeszcze to wszystko ogarnąć ;f. No ale posłuchałem sobie kilka kawałków wsłuchując się w bas i może być ciekawie. Będę mógł coverować Jacksona wreszcie, a tam duuużo basu jest :)

Awatar użytkownika
Kroku
Sponsor

Postautor: Kroku » 06 marca 2011, 12:49 - ndz

Spokojnie, przesiadka z gitary na bas to nie żaden szok, bez problemu dasz radę i nawet nie poczujesz :P Ja na pierwszej próbie miałem bas drugi raz w ręce, dałem rade to i Ty dasz ;)
Nie zdążysz wyłączyć mojego mikrofonu, zanim prawda dotrze w uszy Twoje. Nie zdążysz wyłączyć prądu! Nie zdążysz krzyknąć - koniec!

Wróć do „LowDown”