Basowa gitara kolegi ; )

- gitary basowe
gitarzystaPRObasista

Basowa gitara kolegi ; )

Postautor: gitarzystaPRObasista » 07 listopada 2011, 22:10 - pn

Witam a wiec tak jak w temacie mam takiego kumpla ktory wyznal ze "czas rozpoczac basowanie". Porzyczyl ""combo"" malutenki piecyk i gitare od kolezanki i w ciagu godziny po otrzymaniu basu oglosil sie bardzo dobrym basista na fejsie dodajac zdjecia wychwalajac sie. A wiec do sedna o co mi chodzi : ) Zagral potem jeden koncert jazzowy grajac jedna z najlatwiejszych piosenek swiata uznajac ja za pro solo wychwalal sie swoja gra,lecz musial oddac gitare kolazance uwazal sie lecz za pro metala. Kupil 5cio strunowy bass za 500 zl ktoremu struna ktora byla lacznie z gitara rozwalila sie po 3 min strojenia,a mostek nie wiem jak to mozliwe oderwal sie od reszty. Ale podstepem zobaczylem firme tego basu chociaz byla z tylu gitary. I moje pytanie brzmi tak : Zna ktos gitare firmy "Thomaz" ?? Jak tak to prosze o informacje/linka/co kolwiek co moglo by mi pomoc w odszukaniu tej wyrafinowanej firmy ! : ) pozdrawiam

Awatar użytkownika
rafaufaufau
Sponsor

Re: Basowa gitara kolegi ; )

Postautor: rafaufaufau » 07 listopada 2011, 22:14 - pn

Nie. Pewnie jakis chinski no-name nie wart tej kasy.

A moze kolega nie umial krecic ? :D
Ostatnio zmieniony 06 marca 2012, 22:32 - wt przez rafaufaufau, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

gitarzystaPRObasista

Postautor: gitarzystaPRObasista » 07 listopada 2011, 22:22 - pn

To gitara mojego wymiatajacego na basie kolegi wiec nie wtykam sie co do oddawania tego basu. Chce jak w pytaniu poznac tylko informacje na temat tej przeswietnej,zadowalajacej najsmielsze oczekiwania uzytkownikow gitary firmy "Thomaz". I to na 100 % nie jakis bubel z chin on zna wszystkie firmy swiata nauczyl sie ich nazw w godzine jak wstawial zdjecia na fejsa on by takiego bubla nie kupil :D

Awatar użytkownika
Achar

Postautor: Achar » 07 listopada 2011, 22:25 - pn

Google nie znalazło nic takiego, pewnie jakieś chińskie gówno jak mówi rafau.
Hopeless times approach
Just give into the chaos
Strangely I find comfort here
Impatient and curious of what may come

Awatar użytkownika
lupus

Postautor: lupus » 16 grudnia 2011, 07:00 - pt

myślę, że jakakolwiek informacja o potężnej firmie "thomaz" usatysfakcjonuje Twego pro kolegę, puść nieco wodze fantazji:
- stara manufaktura zwana Gryfem Smoka;
- niesamowicie pieczołowicie wykonane instrumenty, których używali sam mandaryn Xin Shian XIII i I Sekretarz ChRL;
- używają tylko najlepszego osprzętu i elektroniki, min. mostów z opatentowaną technologią BIYFF (R)*
* - Bridge In Your Face Faggot

a wy, ten, nie powinniście się jakiegoś master of puppets czy czegoś w tym stylu teraz uczyć? :D

Wróć do „LowDown”