Wzmacniacze i paczki, ktore polecamy

- wzmacniacze, preampy, paczki
Awatar użytkownika
Baton

Re: Wzmacniacze i paczki, ktore polecamy

Postautor: Baton » 05 sierpnia 2013, 08:38 - pn

Grałem kiedyś na Randallu RG75. Jakoś nigdy mnie nie zachwycał ten wzmacniacz, ale opinie miał dobre i przester też był całkiem całkiem. Na pewno dużo lepszy niż clean. Kustom quad z Twoimi oczekiwaniami bym odpuścił, przester to raczej nie był hi-gain.

Awatar użytkownika
Michuu1059
ex Pajlok

Postautor: Michuu1059 » 05 sierpnia 2013, 15:13 - pn

Dokładnie, Kustom odpada. Koleś od tego RG100SC G2 wyjeżdża na wakacje, więc jak wróci to postaram się wyrwać tego wzmaka, jak nic lepszego nie będzie. Najbardziej pasowałby mi TBX65r, Baton dawaj namiary na gościa któremu spyliłeś, jak go przycisnę to zmuszę do odsprzedaży :E
Myślałem też nad valvestate'ami, ale na forum same tematy z usterkami.

shymchack
Moderator

Postautor: shymchack » 05 sierpnia 2013, 22:06 - pn

Myślę, że można się zainteresować, pamiętam, że kupiłem VOXa, bo Randall mniej mi odpowiadał i miał mniej możliwości, ale był drugim z pretendentów.

O, tu pisałem nawet coś:
viewtopic.php?f=13&t=198&p=989&hilit=Randall+G2#p989

Awatar użytkownika
Michuu1059
ex Pajlok

Postautor: Michuu1059 » 05 sierpnia 2013, 22:22 - pn

Czytałem, ale kojarzę że Twoje brzmienia podchodzą bardziej pod lżejsze klimaty, dlatego też dziwiłem się że brałeś Randalla pod uwagę xD

Powiem że nawet chętniej bym przetestował tego Randalla niż czekał na TBX'a, mam okazję za 700zł+ship wersję 100SC i za ok. 700zł wersję 70, obie to G2. Tak że na pewno coś z tego wybiorę :)

Awatar użytkownika
gizmi7
Tyle przegrać!

Postautor: gizmi7 » 08 sierpnia 2013, 20:23 - czw

Ok, Blackstar HT-5 jest u mnie. Mega polecam, mocarny, autentyczny, dynamiczny przester; bardzo uniwersalny wzmacniacz, cleany nie są jakieś bajeczne, ale ładnie współgrają z efektami, jak zmiękczyłem reverbem z M5, już jest super. Gainu starczy spokojnie do wszystkich nieekstremalnych gatunków, w drop A z Hellfire spokojnie cisnąłem Slipknoty i inne takie już na połowie gainu. Brzmienie dość modern, ale nienachalnie i dużo da się ukręcić. Dobrze brzmi ze skręconym volume, ale potrafi być cholernie głośny - połowa potka volume w niedużym pokoju to już jest ogłuszacz... Dobrze wykonany, może nie licząc gałek, które sprawiają wrażenie tanich, ale na pewno nie wyglądają, jakby miały się zepsuć. Sądzę, że do homerecordingu to jest nie tyle must-have, ale bardzo poważna propozycja dla zwolenników lampowych wzmacniaczy.

Awatar użytkownika
sszemer

Postautor: sszemer » 25 sierpnia 2013, 21:22 - ndz

5150 + mesa roadking 212
dla mnie ideał do niskich nowoczesnych metalowych brzmień.
pierwsze dźwięki jakie z tego zestawu wydobyłem ugięły mi kolana, a perkusista aż przestał grać, żeby orzec "kurwa, ale to napierdala" :D
jak tylko się dorobię to na pewno wrócę do takiego zestawu.
szkoda tylko, że to tyle waży ;)

Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Postautor: Jakub_Z. » 26 listopada 2013, 16:52 - wt

Miałem dzisiaj okazję pograć dłużej na Vypyrze Piweja z tej odświeżonej serii - VIP 1.
Muszę powiedzieć, że zajebiste toto - zwłaszcza do rzeźni. Pożera na śniadanie inne cyfry pokroju Mustanga i Kjuba.

Zdecydowanie polecam,
-Jakub Z :v
Obrazek

Awatar użytkownika
gizmi7
Tyle przegrać!

Postautor: gizmi7 » 26 listopada 2013, 17:50 - wt

Jakub_Z. pisze:Miałem dzisiaj okazję pograć dłużej na Vypyrze Piweja z tej odświeżonej serii - VIP 1.
Muszę powiedzieć, że zajebiste toto - zwłaszcza do rzeźni. Pożera na śniadanie inne cyfry pokroju Mustanga i Kjuba.

Zdecydowanie polecam,
-Jakub Z :v

Zdecydowanie popieram,
- gizmi7 :D

Awatar użytkownika
xonerpl19

Postautor: xonerpl19 » 18 stycznia 2014, 21:05 - sob

Koniecznie muszę polecić najnowszego Rolanda Cube GX-40. Mam go od wczoraj i jestem absolutnie zachwycony, świetne symulacje przeróżnych wzmacniaczy (pogramy sobie wszystko co tylko zechcemy) i efektów. Naprawdę nie wieżę, że ta cyfra brzmi aż tak dobrze i realistycznie (swoją drogą głośność urywa dupę). Wykonanie jest też świetne, wszystkie elementy świetnie spasowane i wygląda naprawdę dobrze, zero jakichkolwiek niedoróbek czy spartaczonych rzeczy. No i ta cena! Naprawdę nie wierzę, że tak genialny sprzęt kosztuje tak mało (ok. 850zł). Tylko brać, póki świeże!

Spoiler: Pokaż
Zaraz mnie wyrzucicie pewnie, bo uznacie, że mi zapłacono, ale ja się muszę podzielić swym zdaniem. Mnie to combo naprawdę zachwyciło.

Baton: *wierzę
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2014, 14:02 - pn przez xonerpl19, łącznie zmieniany 1 raz.

reth

Postautor: reth » 19 stycznia 2014, 01:43 - ndz

Czyli rozumim, że Mikro Cube GX też ma te nowe technologie?

Wróć do „Piece”