Wzmacniacze które należy omijać szerokim łukiem

- wzmacniacze, preampy, paczki
Awatar użytkownika
miszaxxx

Re: Wzmacniacze które należy omijać szerokim łukiem

Postautor: miszaxxx » 29 sierpnia 2009, 10:25 - sob

Tu nie chodzi o ukręcenie zawodowego brzmienia, wzmacniacz nie jest jakiś tam super brzmiący ale nie zgodze się, że jest wzmacniaczem, który nalezy omijać szerokim łukiem, w końcu taki jest temat. Przykład możenie najlepszej jakości ale pokazuje, że wzmacniacz nie jest bezużyteczny. http://www.youtube.com/watch?v=OobVPdOp0jA gitara którą głównie słychać była podpięta właśnie do spidera(ten gitarzysta z dlugimi włosami)

Awatar użytkownika
DanielWOLF
Redaktor

Postautor: DanielWOLF » 29 sierpnia 2009, 10:28 - sob

A i jeszcze jedno, w spiderach III IMO nie ukręcisz krancza, cleany owszem są całkiem całkiem. Spidery to dla mnie specyficzne wzmacniacze i najczęściej są wybierane jako pierwszy wzmacniacz w "karierze"...

Awatar użytkownika
kielczak

Postautor: kielczak » 29 sierpnia 2009, 10:32 - sob

Bo ładnie wyglądają, podczas gdy wzmacniacz powinien ładnie brzmieć ;)
(\__/)
( O.o)
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature. Help him take over the world.

rcx

Postautor: rcx » 30 sierpnia 2009, 22:20 - ndz

Wczoraj grałem na próbie z innym perkusistą który był dużo bardziej żywiołowy ;) No i jednak muszę wam przyznać rację że 15W Spider to na konkretną próbę za mało. Czas zbierać na coś większego :D

Awatar użytkownika
Baton

Postautor: Baton » 30 sierpnia 2009, 23:15 - ndz

Łaa wreszcie jakiś normalny perkusista :D Ja sobie nie wyobrażam próby na 15 W tranzystora, z małym głośnikiem.

Awatar użytkownika
Arek
Sponsor

Postautor: Arek » 31 sierpnia 2009, 09:07 - pn

rcx pisze:No i jednak muszę wam przyznać rację że 15W Spider to na konkretną próbę za mało.

Obrazek
patrz wyżej

Genro

Postautor: Genro » 04 kwietnia 2010, 19:04 - ndz

W związku z pojawieniem się na forum tematu o randall rx25rm, który został zamknięty, wypowiem się. Ten piec to kupa. Clean jakoś ujdzie ale przester.... przebasowane toto, zero góry, sam środek... Po dopaleniu ujdzie w tłumie. W tej cenie można napewno dostać coś lepszego. Podobne zdanie mam o całej serii rx. Najprawdopodbniej winne są głośniki.

RPA
Moderator

Postautor: RPA » 04 kwietnia 2010, 21:19 - ndz

Genro pisze:Ten piec to kupa. Clean jakoś ujdzie ale przester.... [...] sam środek... .

Rzeczywiście, no nawet nie da się sp*****lić bardzo brzmienia, chociaż tak bardzo by się chciało... :D
You're all the same, the lot of you, with your long hair and faggot clothes. Drugs, sex…every sort of filth. And ya hate the police, don't ya?

Awatar użytkownika
DanielWOLF
Redaktor

Postautor: DanielWOLF » 04 kwietnia 2010, 21:24 - ndz

Taka magia małych głośników ;)

Awatar użytkownika
Baton

Postautor: Baton » 04 kwietnia 2010, 21:27 - ndz

RPA pisze:
Genro pisze:Ten piec to kupa. Clean jakoś ujdzie ale przester.... [...] sam środek... .

Rzeczywiście, no nawet nie da się sp*****lić bardzo brzmienia, chociaż tak bardzo by się chciało... :D

Myślę, że akurat jest źle opisana sytuacja, ale piec jest bardzo słaby ;) Dwóch kumpli ma :P

Wróć do „Piece”