[szukam] Multiefekt do 2000 zł do wzmacniacza lampowego

- efekty gitarowe, pickupy, przewody itd.
Awatar użytkownika
fixer

[szukam] Multiefekt do 2000 zł do wzmacniacza lampowego

Postautor: fixer » 11 maja 2013, 15:51 - sob

Witam. Rozglądam się za multiefektem lub rack-iem do wzmacniacza w pełni lampowego. Chciałbym przeznaczyć na ten sprzęt około 2 000 zł. Czego od efektu oczekuję? Dobrej jakości pogłosów, efektów, cleana i przesterów. Ciężko chyba mieć wszystko w jednym i to wszystko w dobrej jakości. Jednak dlatego chciałbym was zapytać co najlepiej nadawałoby się w tej kwocie.

P.S. Miałem Efekt POD HD 300. Planuję na coś się przestawić ale na co ? Myślę o Line 6 POD hd 500. Warto zmieniać na ten sprzęt?

Co uważacie o Eleven racku ? Mam na uwadzę dobranie sprzętu typowo do lampowego wzmaka. Istnieją lampowe multiefekty ?

Biorę pod uwagę również Line 6 HD PRO. - nie spotkałem używki w sieci jeszcze ;) A nawet bym się nim zaintersował.

Dodatkowo robi na mnie wrażenie: TC Electronic G-Major 2. Jak dla mnie piękne, soczyste i jakościowo dobre brzmienie. Nie jestem znawcą sprzętu ale z tego co doczytałem nie posiada on przeterów. Co odpada...

Właśnie poznałem: Line 6 M13 Stompbox Modeler. Brzmi inaczej od reszty z pełniejszą barwą (tak myśle). Chyba warto nad tym się zastanowić :?

Piszę tą wiadomość głównie po to by się zapoznać czy prócz tego co wymieniłem, obecnie istnieje coś ciekawego na rynku? Dzięki z góry za doradztwo :) Pozdrawiam.

P.S. Dopełniam jeszcze post informacją o wzmaku :) Wzmak i kolumna od Maddoga. Z dwoma kanałami o mocy 36W. Preamp : 5 x 6n2p ew, Końcówka mocy : 4 x 6p1p + kolumna 212 na Governorach.

Awatar użytkownika
fixer

Re: [szukam] Multiefekt do 2000 zł do wzmacniacza lampowego

Postautor: fixer » 14 maja 2013, 19:57 - wt

Czy ten sprzęcik jakościowo, brzmieniowo odbiega od Line 6 pod hd pro ? Mowa o Line 6 Pod X3 Pro

http://allegro.pl/line-6-pod-x3-pro-brz ... 25397.html

P.S. Nie ukrywam, że czaję się na niego...

shymchack
Moderator

Re: [szukam] Multiefekt do 2000 zł do wzmacniacza lampowego

Postautor: shymchack » 14 maja 2013, 21:30 - wt

Poszukaj tematu o Line 6 POD HD. Pamiętam, że kilka osób wypowiadało się w temacie porównania do X3.

Wróć do „Elektronika”