[v] Vintage VH51

Awatar użytkownika
ksantyp
Redaktor

[v] Vintage VH51

Postautor: ksantyp » 27 maja 2012, 11:09 - ndz

Vintage VH51

Obrazek

Kolejne wiosełko od Treva Wilkinsona - bardzo ostatnio popularnej firmy VINTAGE, to instrument nawiązujący do Music Mana Axis, czy nawet wiosełka Van Halena - czego dowodem jest nawet model VH51 - nawiązujący do Van Halen 5150.

Oczywiście nie jest to Music Man tylko Vintage, wiosło dla przeciętnego gracza gitarowego, jednak jak każde Vintage wykonane z precyzją i warte swojej ceny. Marki nie trzeba przedstawiać - już dawno zyskała sobie wielu zwolenników.

Obrazek

Instrument używany, nosi lekkie tego ślady - jednak tylko domowego użytku.

Nie mam wajchy i zablokowałem Floyda, wiec w zasadzie mamy konstrukcje ze stałym mostkiem, z dodatkowym mikrostrojeniem na mostku - mam wiele tak ustawionych gitar.

Progi w stanie bardzo dobry minus - widać drobniuteńkie ślady użytkowania.

Podstrunica i gryf w znakomitym stanie.

Gitara wygodna, sportowa i ustawiona do gry.

Obrazek

Mocne ceramiczne humbuckery nadają gitarze metalowego charakteru, jednak spokojnie radzi sobie na brzmieniach Crunch i Clean. Instrument uniwersalny i bardzo dobrze wykonany. Ze względu na cenę i jakość polecam początkującym graczom - wygoda gry na początku drogi to podstawa.

Obrazek

Korpus ze wschodniej topoli z klonową nakładką nadaje gitarze nie tylko dystyncji. ale takż ewzbogaca brzmienie instrumentu.

Klonowy gryf z palisandrową podstrunnicą i 22 progi średniej wielkości.

Dwa ceramiczne humbuckery Wilkinson MWHB Zebra.

Klucze - Wilkinson® WJ807

Mostek Floyd Rose Licensed - zablokowany.

http://www.youtube.com/watch?v=eRDofRfYAqM - próbki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Gitara spokojnie zagra równiez w niższych strojach, a klonowa nakładka na korpusie pozwoli gitarze zachować stonowane brzmienie bez zamulania.

Naprawdę fajne wiosło za niewielkie pieniądze, zadowoli nawet muzyka średnio-zaawansowanego.

Polecam.

Komentarze - viewtopic.php?f=21&t=7884
DOBRE WIOSŁA W JESZCZE LEPSZYCH CENACH.
FOG Shop - zapraszam do sklepu dla Gitarzystów
http://www.fogshop.pl

Wróć do „Gitary”