[v] Epiphone Explorer GOTH KOREA

Awatar użytkownika
ksantyp
Redaktor

[v] Epiphone Explorer GOTH KOREA

Postautor: ksantyp » 03 czerwca 2012, 20:26 - ndz

Epiphone Explorer

Goth Korea

Obrazek

Tym razem do sprzedania mam wspaniałą łopatę jaką jest Epiphone Explorer. To jak wiadomo oficjalna azjatycka kopia Gibsona Explorera, wiosła zaprojektowanego jeszcze w roku 1958 i popularnego w kręgach metalowców. Wersja czarna - seria GOTH.

Wiosło jest z Korei z roku 2004, to ostatnie lata znakomitej koreańskiej produkcji. Nie trzeba maniakom gitar przedstawiać różnic w wykonaniu i brzmieniu miedzy obecnymi a starszymi Epi.

Obrazek

Korpus: mahoń
Gryf: mahoń
Podstrunnica: palisander
Inkrustacje: na dwunastym progu „XII”
Menzura: 24 3/4
Ilość progów: 22
Mostek Floyd Rose Licensed - zablokowany
Strunociag: Stopbar
Osprzęt: czarny
Klucze: Grover układ liniowy
Elektronika: dwa przetworniki typu humbucker (Alnico Classic/Alnico Hot)
Regulacja: 2 potencjometry głośności i jeden tonu
Trójpozycyjny przełącznik

Obrazek

Obrazek

Instrument posiada zablokowany, monetami z nieśmiertelną królowa angielską, mostek Floyd Rose Licensed. Ja używam wielu gitar z tak ustawionym mostrkiem i jestem zadowolony z możliwości szybkiego i precyzyjnego strojenia oraz blokady strun jednocześnie. Gitara jest ustawiona nisko i gotowa do szybkiego grania. Zgubiłem też końcówkę przełącznika pickupów i wajche (ale mostek i tak jest zablokowany).

Obrazek

Tyle drobnych mankamentów, które ustawiły dobrą cenę. Z zajebistych rzeczy gitara ma właściwie nienaruszone progi dokładam 5 kostek i pasek gitarowy.

Obrazek

Instrument przeznaczony dla młodych maniaków Metallicy i nie tylko. Spokojnie uciągnie wszystkie odmiany rocka i metalu, nawet punk. Z pewnością zapewni wiele miłych godzin grania i znajdzie swoje miejsce nawet w amatorskiej kapelce. Gitara trzyma strój, ma założone nowe struny 0942 i jest gotowa do naqrviania. Doskonała na przesterach i spokojnie daje radę na czystych barwach.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek