Soil - hear me

- skale, akordy, interwały, tabulatury itd.
rasko

Re: Soil - hear me

Postautor: rasko » 12 stycznia 2014, 01:37 - ndz

shymchack pisze:Naprawdę wyobrażasz sobie, że obcy człowiek usiądzie i tak po prostu poświęci np. 20 minut czy godzinę, żeby rozpykać solówkę bo Ty chcesz się nauczyć tego grać? Mi się to wydaje płytkie... -.-'

Nie wiem, nie znam sie jakie panuja zasady na polskich forach muzycznych. Ale gram na gitarze pare lat, zawsze uczylem sie z tabow z neta, olaboga wystarczy wpisac byle co i sa taby, zwykle poprawne. Ludzie robia je dla siebie i przy okazji dla innych, wiec jakos to w ten sposob dziala.
Jakby mi to zajelo "5 minut" jak bylo to tutaj wczesniej wspomniane, a slyszalbym ze solowka jest dobra i byl "pro gitarzysta" to bym kurcze, po prostu to napisal, tymbardziej ze tego na necie nie ma :>
Nie jest moim celem hejcic tutaj, po prostu myslalem ze "muzycy" sa bardziej przyjaznie nastawieni niz w stylu "sam se to napisz co mnie to obchodzi" :D

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 12 stycznia 2014, 01:41 - ndz

Godzina mojej pracy to 50 zł netto w sobotę, szybki przelewik i na jutro masz taby całego numeru, co Ty na to? :>

rasko

Postautor: rasko » 12 stycznia 2014, 02:32 - ndz

Tak lukajac, koles np sam cos takiego ogarnal. Tak po prostu.
http://tabs.ultimate-guitar.com/s/shadows_fall/the_light_that_blinds_tab.htm
Wydaje sie wiec zabawne ze to co wrzucilem jest jakims problemem ;o

A no tak, bo tylko kasa w glowie, przeciez nic dla ludzi sie nie robi zapomnialem.
No nic to mozna zamknac temat, ogarne sobie ta piosenke za jakis czas i z przyjemnoscia wrzuce na jakas strone z tabami, smiejac sie z kogos kto mi mowi bym zaplacil 50zl :D

shymchack
Moderator

Postautor: shymchack » 12 stycznia 2014, 09:29 - ndz

Nie jest to forum o tematyce psychologicznej więc po prostu pomyśl sobie w swojej głowie, że nikt nie chce Ci tu pomóc i zachowaj to dla siebie.

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 12 stycznia 2014, 10:43 - ndz

Tobie sie nawet nie chce sprobowac, a probuesz cos insynuowac w moim kierunku. Za przeproszeniem, spie*dalaj.

Awatar użytkownika
bebniarz

Postautor: bebniarz » 12 stycznia 2014, 11:20 - ndz

Gram na gitarze parę lat
i nie potrafisz wyczaić pojedyńczych dźwięków? :x
Jari Mäenpää the best!

Wróć do „Warsztat gitarowy”