Karta dźwiękowa / interfejs audio na PCI do Shure SM57

- jak nagrywać w domu i nie tylko
Awatar użytkownika
Michuu1059
ex Pajlok

Karta dźwiękowa / interfejs audio na PCI do Shure SM57

Postautor: Michuu1059 » 17 czerwca 2016, 13:40 - pt

Cześć,
jako że będę za niedługo kupował nowe głośniki do komputera i wypadałoby też kupić zewnętrzną kartę dźwiękową, pomyślałem czy od razu nie zakupić by takiej, pod którą mógłbym w przyszłości podłączyć SM57. Może nawet zrezygnowałby z kupna droższych głośników, kupił tańsze i od razu dokupił SM57.

Pytanie brzmi, co mógłbym kupić jako kartę dźwiękową na PCI do stacjonarki, co na co dzień działałoby jako zwykła karta dźwiękowa, a mógłbym pod to podłączyć również SM57 i nagrać swojego Marshalla? Jedyne z czym miałem do czynienia to interfejsy audio na usb, które nie działały sprawnie jako karta dźwiękowa na co dzień, ponieważ podłączone cały czas potrafiły wywalać BSOD'y, czasami komputer się nie włączał, a po jakimś czasie spaliły mi się dwie UGM96 więc interfejsu używałem tylko do nagrywania gitary. Od razu zaznaczam iż nie potrzebuję wejścia na gitarę, chciałbym podłączyć tylko i wyłącznie dodatkowo SM57.

Wróć do „Recording”