Guitar RIG - Dyskusja, pytania i problemy.

- jak nagrywać w domu i nie tylko
Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Re: Guitar RIG - Dyskusja, pytania i problemy.

Postautor: Jakub_Z. » 22 września 2011, 19:15 - czw

Sterowniki jakieś do tego dali?
Nie trzeba tego ustawić jako urządzenie odtwarzające w systemie windows najpierw?

Nie wiem, pojęcia nie mam co to jest w ogóle.
Obrazek

Awatar użytkownika
erScoobany

Postautor: erScoobany » 12 listopada 2011, 18:46 - sob

może ma ktoś jakiś ładny zbiór presetów do GR 4 ? :> byłbym wdzieczny.:)
fajnie, jakby były do wyboru jakies klasyki jak bb king, gary moore, eric clapton, ale też do typowych hitów (piosenek), a nie tylko wykonawców.

no ale jeżeli ktoś ma namiar na jakikolwiek zbiór presetów dawać! będę wdzieczny, i mysle ze nie tylko ja. :>

shymchack
Moderator

Postautor: shymchack » 14 listopada 2011, 17:41 - pn

Awatar użytkownika
erScoobany

Postautor: erScoobany » 15 listopada 2011, 08:43 - wt

Dzięki Szymek!

Chodzi o to, że wujek google mi nie pomógł, bo albo są strony jak ktoś wrzuca po 1 presecie, albo są same autorskie..

shymchack
Moderator

Postautor: shymchack » 15 listopada 2011, 09:22 - wt

http://www.guitarampmodeling.com/viewforum.php?f=3
Widzę 45 stron różnych presetów.

Awatar użytkownika
erScoobany

Postautor: erScoobany » 18 listopada 2011, 09:21 - pt

no i dzięki wielkie.:)

Awatar użytkownika
Baton

Postautor: Baton » 18 listopada 2011, 10:43 - pt

Człowieku to był 1 wynik z google. Ja pierdole.

Awatar użytkownika
erScoobany

Postautor: erScoobany » 18 listopada 2011, 20:59 - pt

no i trudno, masz jakiś problem? sie gościu nie pruj, czasami można nie zauważyć, bo człowiek albo ma zły dzień, albo coś jednak wpływa na to że jego organizm nie funkcjonuje tak jak trzeba. mam w dupie czy dostane warna czy nie, ale wkurwiłeś mnie, kazdy jest czlowiekiem, nie jestesmy maszynami do chuja.

Baton: I nie umiesz ani obsłużyć google, ani sprawdzić już wyszukanego linku? Wystarczyło 1 klikniecie w napis na samej górze. Trzeba kurwa myśleć i się nie lenić, a nie pisać bzdurne posty i jeszcze mieć problemy.

Awatar użytkownika
Memorek

Postautor: Memorek » 01 kwietnia 2012, 15:46 - ndz

Siema, Mam Taki Problem że Odpalam GR 4 I NIE MA DŹWIĘKU Żadnego.
ASIO4ALL Zainstalowałem..
Prosze O Pomoc

EDIT: Jednak Coś Zrobilem I Jest Dźwięk Ale Sprzezenia w glosnikach sa jak podglosze
Do metalu... To jest pila !

Memorek

adi27

Karta muzyczna - Win7 - IbanezS540

Postautor: adi27 » 10 kwietnia 2012, 10:58 - wt

Witam,

Jestem nowy na forum, gram 6 lat, zaczynałem od klasycznej później akustyk a teraz IbanezS540 Custom Made in Japan (model z 97'). Chwile już próbuję podłączyć swoja gitarę do komputera - cel: ogranie programów (test) + nagrywanie gitary. Posiadam Peavey ReValver MKIII.V oraz Guitar Rig 4 i 5 (nieoryginalne oprogramowanie bez interfejsu). Próbowałem podłączyć gitarę przez mikrofon i wejście liniowe na podst. karcie na płycie głównej: Latencja lub brak sygnału (Latencja taka że po wygraniu nuty mogłem iść swobodnie na papierosa). Druga opcja E-MU 0404 na USB (zew.) = Latencja! (jeszcze pod system XP). Ostatnio zainstalowałem E-MU 0404 PCI (próba instalacji trzech różnych sterowników oraz trzy porty PCI wypróbowane i...kupa...ani IN ani OUT (nie wiem czy ja nie potrafię tego nastawić skonfigurować czy PCI i model 0404 przechodzą do lamusa wraz z Win7 (64). Pytanie do Was forumowicze (głównie do tych którzy mają Win7 64 oraz instrumenty podłączone do komputera):
Jakiej karty dźwiękowej (muzycznej) użyć do podłączenia gitary elektrycznej oraz basowej (bezpośrednio na klasycznego dużego Jack'a) oraz jakiego programu użyć do nagrywania (system operacyjny Win7 64)? Czy owa karta obsłuży w/w programy PR MKIII i GR5 oraz latencja będzie akceptowalna. Jestem już sfrustrowany próbami podłączania gitary do komputera a komp to:I3 - 2,98Mhz, DDR3-8GB 1333Mhz, płyta ASUS ;] Proszę o pomoc!

Wróć do „Recording”