CrazyTrain Guitarworx - fotorilejszyn.

- co możesz zrobić bez lutnika/elektronika
Awatar użytkownika
DarreX
Sklep/Producent

Re: CrazyTrain Guitarworx - fotorilejszyn.

Postautor: DarreX » 29 kwietnia 2014, 09:58 - wt

Spokojnie, marka jest ta sama, ale nie będzie mieszania estetyki werbli z gitarami. Zostało już rozplanowane rozgraniczenie sposobu oznaczania obu instrumentów.
Logo jest bez jasnych kresek wewnętrznych, wykonanie jest już w zasadzie klepnięte na 100%. A grafik nie płakał, o gustach dyskutować nie będę ;)
----------------------------
Obrazek

Awatar użytkownika
DanielWOLF
Redaktor

Postautor: DanielWOLF » 29 kwietnia 2014, 21:29 - wt

Mje tu o markejting chadza ;)

Awatar użytkownika
Treveis
Sponsor

Postautor: Treveis » 30 kwietnia 2014, 07:41 - śr

logo fajne przygarnę koszulkę z takim wzorem, będziesz miał żywą reklamę xD

Awatar użytkownika
DarreX
Sklep/Producent

Postautor: DarreX » 01 maja 2014, 14:17 - czw

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
gvt
Redaktor

Postautor: gvt » 01 maja 2014, 19:28 - czw

Kozak.

Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Postautor: Jakub_Z. » 01 maja 2014, 22:54 - czw

Tak długo bez strun? Do tego na haku?
To źle wpłynie na gitarę!

A tak serio to nieźle się prezentuje - świeci się, jak psu jajca! :ok:
Obrazek

Awatar użytkownika
DanielWOLF
Redaktor

Postautor: DanielWOLF » 02 maja 2014, 13:10 - pt

Z tym przełącznikiem to przesadziłeś :P

Awatar użytkownika
DarreX
Sklep/Producent

Postautor: DarreX » 03 maja 2014, 11:42 - sob

Chodzi Ci o ten? ;)

Obrazek

A swoją drogą napiszę Wam w sekrecie, że barwienie instrumentu to przednia "zabawa". Od bejcowania surowego drewna, gdzie można w sumie dowolnie kreować przejścia kolorów, a w przypadku kiedy się coś nie podoba zeszlifować i wybarwiać na nowo (swoją drogą samo szlifowanie barw daje bardzo fajne efekty), aż po barwienie lakierem. Tutaj już nie ma zmiłuj się, jak coś się popiepszy to cała, często wielotygodniowa robota idzie w cholerę. Szlifowanie błędów lakierniczych żeby móc jakoś "wyprostować" powierzchnię to już katorga. Tutaj Bulletdodger jest wybarwiany najpierw bejcą z wielokrotnym szlifowaniem, następnie po kilku warstwach podkładowych kładziony był delikatny kolor na brzegach. Najpierw wiśnia, żeby wpasować się we wcześniejsze wybarwienie, następnie lekkie zaznaczenie konturów czarną barwą. Dzięki temu barwy nabrały głębi i sprawiają wrażenie trójwymiarowości. W ten sposób osiąga się również naturalny binding klonowy na brzegach, czego nie osiągnie się przy pomocy bejcowania. Praca nad możliwością łamania kolorów, przenikania się, lekkiego zaznaczania czy wręcz dominowania, a następnie pogłębiania zastosowanych wcześniej barw to wspaniała rzecz (i ciężka praca fizyczna) :) Custom shop w końcu do czegoś zobowiązuje :)
Obrazek

Awatar użytkownika
DarreX
Sklep/Producent

Postautor: DarreX » 15 maja 2014, 22:43 - czw

Na jeden dzień wpadła mi w łapy głowa (jakkolwiek to brzmi) EVH 5150 50 III. Bestia jakich mało. Postawiłem na kolumnie i wziąłem do ręki na szybko stygnącego jeszcze nieustawionego kompletnie jesionowego Krakena z własnym przetwornikiem (AL5 10,6K nawinięty sposobem staggered) i nie mogłem się oderwać... ten teges... Na szybko coś skleciłem, żebyście mieli pogląd na brzmienie. Gain rozkręcony jedynie na 6/10. Zakłócenia z chodzącego obok starego zasilacza komputerowego :/ Miód malina według mnie, najlepszy kanał przesterowany jaki chyba do tej pory miałem okazję testować.

http://youtu.be/WLpsLsqSU-4
Obrazek

Awatar użytkownika
piniasty

Postautor: piniasty » 16 maja 2014, 10:52 - pt

DarreX pisze:A swoją drogą napiszę Wam w sekrecie, że barwienie instrumentu to przednia "zabawa". Od bejcowania surowego drewna, gdzie można w sumie dowolnie kreować przejścia kolorów, a w przypadku kiedy się coś nie podoba zeszlifować i wybarwiać na nowo (swoją drogą samo szlifowanie barw daje bardzo fajne efekty),

No i dlatego właśnie mam zawsze dylematy którą wersje wybrać i kiedy skończyć, bo w czasie pracy różne fajne rzeczy się zdarzają, zresztą sam wiesz :)

DarreX pisze:Na szybko coś skleciłem, żebyście mieli pogląd na brzmienie.

Mniamuśnie. Ja tam zawsze twierdziłem,że z jasnego drewna jest fajny drive ;) Szkoda,ze nie miałeś picka gryfowego. Ciekawe jakby to na solo poszło :)
Obrazek
Budowa, naprawa i modyfikacja gitar, szlif/wymiana progów itp. Bydgoszcz i okolice.
Przyjmę stare gitary do remontu, części od gitar, stare efekty itp.

Wróć do „DIY”