Sprawy dla znających się na komórkach

- offtop
Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Re: Sprawy dla znających się na komórkach

Postautor: Jakub_Z. » 26 maja 2015, 21:13 - wt

Pooland :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Postautor: Jakub_Z. » 04 czerwca 2015, 21:44 - czw

Postawiłem dzisiaj Andka 5.1.1 (EuphoriaOS).
Jak na razie sukces - udało się przeboleć i pierwszą chęć wypierdolenia go w kosmos przezwyciężyłem. Może będzie nieco stabilniej i bateria lepiej pociągnie.
Jak nie to wracam na KK ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 05 czerwca 2015, 08:47 - pt

Nie zauwzzylem poprawy w wykorzystaniu energii na 5.1.1. Niestety.

Awatar użytkownika
gizmi7
Tyle przegrać!

Postautor: gizmi7 » 05 czerwca 2015, 12:35 - pt

Ogólnie ten Lollipop to jakaś ściema jest. :v

Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Postautor: Jakub_Z. » 05 czerwca 2015, 14:52 - pt

Dale Cooper pisze:Nie zauwzzylem poprawy w wykorzystaniu energii na 5.1.1. Niestety.

Ja tak samo względem 4.4.4... Trochę padaka, bo brakuje mi wielu opcji z Mahdiego, ale jest stabilny i szybki.

Oby Android M był lepszy xD
Obrazek

RPA
Moderator

Postautor: RPA » 05 czerwca 2015, 15:05 - pt

Zna ktoś sposób na w pełni funkcjonalnego flasha na nexie 4? Bywają półśrodki typu flashfox, ale nie da się na tym sensownie obsłużyć np. browserówek wymagających interakcji bardziej skomplikowanej niż kliknięcie (np. przeciąganie itp.). Szukam i szukam, i znaleźć nie moge.
You're all the same, the lot of you, with your long hair and faggot clothes. Drugs, sex…every sort of filth. And ya hate the police, don't ya?

Awatar użytkownika
gvt
Redaktor

Postautor: gvt » 06 września 2015, 23:21 - ndz

Przesiadłem się z One na 5.0.2 (działał rewelacyjnie szybko, nie wiem czemu zachciało mi się go zmieniać) na S5 też 5.0.2. Samsung po tygodniu użytkowania zaczął łapać lagi. Chrome odpalało się 30 sekund. Telefon używam tylko do dzwonienia/sms/zdjęcia/net. Zero aplikacji oprócz olx/allegro :lol:. Pożegnałem się z samsungiem po 1,5 tygodnia i stałem się szczęśliwym posiadaczem m8 który zjada S5 którym ludzie się tak jarają... POLECAM :ok:

maro

Postautor: maro » 02 października 2015, 12:25 - pt

Też miałem samsunga, przesiadłem się na niego z ajfona. Po czterech miesiącach wróciłem do jabłka.

Awatar użytkownika
gizmi7
Tyle przegrać!

Postautor: gizmi7 » 02 października 2015, 19:05 - pt

Ja od ponad półtora roku używam Galaxy S4 i na pewno nie jest na tyle źle, bym czuł potrzebę zmian, ale faktycznie nie mam zamiaru się pakować w słuchawki Samsunga w przyszłości - bardzo tracą na wartości, wsparcie aktualizacji mija po ~2 latach od premiery i zbyt często wychodzą takie, po których czas pracy na baterii skraca się o 1/3 czy sprawiają, że telefon nagrzewa się niemiłosiernie przy odtwarzaniu filmików na YouTube, bądź zaczyna łapać zwiechy. No i pierwszy Mac OS, z którym chciał mi się poprawnie łączyć telefon, to zeszłoroczny 10.10 (Yosemite). Ale poza tym - nie uważam, że dokonałem złego zakupu; korzystam z niego przez 95% czasu komfortowo (odliczając te kilka beznadziejnych aktualizacji) i rzeczywiście w przyszłości wolałbym uniknąć Samsunga (choć bardziej ze względu na to, jak potraktowali S5), ale też i Androida w ogóle, bo korzystając od 4 lat regularnie z iPada 2, widzę przepaść między komfortem użytkowania obu systemów (nadal jest wspierany do najnowszych wersji oprogramowania, jest kompatybilny z 95% nowych aplikacji i w zdecydowanej większości (bo oczywiście niektóre gry potrafią zamulić; kilku nawet nie ma, co odpalać) działają płynnie. No i też mógłbym czerpać z dodatkowych korzyści wspólnego środowiska iOS (iCloud). Szkoda, że ceny zaporowe :/

Awatar użytkownika
Baton

Postautor: Baton » 24 listopada 2015, 19:22 - wt

Telefon do 800 zł? Ma nie mulić, robić niezłe zdjęcia i nie być ogromny.

Wróć do „Hydepark”