Jak obliczyć zawartość tkanki tłuszczowej

- offtop
Awatar użytkownika
Bablo

Jak obliczyć zawartość tkanki tłuszczowej

Postautor: Bablo » 30 grudnia 2017, 18:53 - sob

Siemka forumowicze! Mam takie zapytanie, może ktoś z was będzie w stanie coś doradzić... Czy ktoś wie, czy można samemu w domu obliczyć sobie zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie? Czy są jakieś sprawdzone dobre metody? Dobrze też, żeby to nie było zbyt skomplikowane :D Trochę udało mi się poszukać w sieci, ale nie wiem, w które informacje wierzyć, może po prostu ktoś z doświadczenia wie, jak się za to zabrać. Co sądzicie na przykład o metodzie opisanej w tym materiale? https://www.trener.pl/trener-odpowiada/ ... rganizmie/ Ma to sens?
Nic nie trwa wiecznie w tym samym miejscu w jednym kształcie.

Awatar użytkownika
BiznesCenter

Re: Jak obliczyć zawartość tkanki tłuszczowej

Postautor: BiznesCenter » 18 stycznia 2018, 23:04 - czw

Oczywiście to zadanie dla k0goś kto posiada odpowiednie predyspozycje. Pomoże nam przy tym w podjęciu odpowiednich kroków i samej decyzji.
Ludzie mówiący o pogodzie lepiej by zrobili przyznając, że nie mają nic do powiedzenia, a tylko podoba im się dźwięk własnego głosu.

Awatar użytkownika
nostromo8

Re: Jak obliczyć zawartość tkanki tłuszczowej

Postautor: nostromo8 » 09 kwietnia 2018, 19:19 - pn

Taki temat wymaga rozległej wiedzy. Dlatego ostrożnie korzystajmy z podanych porad.
wielkie, tłuste robaki pamięci i zapomnienia zostają z nami i choć niektóre zdychają, reszta pozostaje przy życiu, kręci się i wije.

Wróć do „Hydepark”