Mównica ;)

- offtop
shymchack
Moderator

Mównica ;)

Postautor: shymchack » 19 listopada 2009, 18:52 - czw

W związku z zaistniałą sytuacją, czyli nowymi emotami na Forum i zaobserwowaniem kilku (tyllko troszkę, ale jednak) przesadzonych postów apeluję do wszystkich, żeby NIE nadużywali emotek! Służą One do tego, by czasem zażartować, lub wkleić jakąś w odpowiedniej sytuacji, ale nie używajcie ich "na siłę", ponieważ forum traci na estetyce, a to jest na prawdę wyczuwalne kiedy ktoś potrzebuje coś pokazać przez emotkę, a kiedy po prostu wstawia ją, bo bardzo koniecznie "musi to zrobić"... Ten post chyba lepiej, a przede wszystkim "mądrzej" i dojrzalej wygląda tak jak jest, a niżeli tak:

Spoiler: Pokaż
W związku z zaistniałą sytuacją, czyli nowymi emotami na Forum ( :sex: :skyway: :ave: :mur: :zly: :x )i zaobserwowaniem kilku (tyllko troszkę, ale jednak :P) przesadzonych postów, apeluję :mlotek: do wszystkich :king: , żeby NIE nadużywali emotek! :mur: Służą One do tego, by czasem zażartować :P , lub wkleić jakąś w odpowiedniej sytuacji :piwo: :ok: , ale nie używajcie ich "na siłę", ponieważ forum traci na estetyce :szloch: , a to jest na prawdę wyczuwalne kiedy ktoś 'potrzebuje' coś pokazać przez emotkę, a kiedy po prostu wstawia ją, bo bardzo koniecznie "musi to zrobić"... :fuckyou: :fuckyou: :fuckyou:

?
Liczę na odpowiednią interpretację (czyt. macie się nie bać ich używać (może to brzmieć trochę 'zastraszająco', ale używajcie z głową ;) )
Pozdro! :piwo:

Awatar użytkownika
MAILOSZ_YARR
Sponsor

Re: Taki mały APEL.

Postautor: MAILOSZ_YARR » 19 listopada 2009, 18:59 - czw

Ten drugi post wyglądał, jakby wycięty z jakiegoś neo-forum albo epulsa...
Podpisuję sie pod apelem.

shymchack
Moderator

Re: Taki mały APEL.

Postautor: shymchack » 27 stycznia 2010, 18:59 - śr

Kolejny mały apelik ;)
Nietrudno dostrzec na Forum duże, wręcz mnożące się ilości wypowiedzi nieuargumentowanych i niekonkretnych. Powinniśmy z nimi "walczyć". Ze swojej strony, my, jako zarząd za to, poniekąd, odpowiedzialny, staramy się temu zapobiegać, albowiem istotne jest, aby pytający otrzymał odpowiedź jak najbardziej konkretną i poznał możliwie dużo aspektów problemu. Dlatego jeżeli wypowiadamy się na jakiś temat, używajmy sensownych argumentów, żeby wszystko było jasne i żeby nie trzeba było zadawać więcej zbędnych pytań. Chciałbym, i, zapewne, wszyscy by chcieli, aby po prostu choć trochę zastanowić się czy na prawdę ma się coś do powiedzenia, czy tylko pisze się tak po prostu - bo coś (jak się czasem okazuje niekoniecznie sensownego i związanego z tematem) przyszło do głowy. Poza tym starajmy się nie zostawiać żadnych niedopowiedzeń ;)
Argumentami NIE są:
"bo ten wzmacniacz jest zaje@#$ty/do dupy"
"kup/nie kupuj tego i tamtego - ja kupiłem i (nie)narzekam"
"pewnie ten jest lepszy/gorszy od tamtego"
"bo dobrze brzmi"
"bo tak"
etc.
Stawiamy na waszą wyobraźnię i umiejętność wykreowania z pomocą dedukcji podobnych, bezsensownych argumentów ku zapobieżeniu ich użycia w przyszłości, a także liczymy na odzew przejawiający się w postaci jakości postów, które piszecie na forum.
Jeszcze krótko o notkach - te kolorowe notki są dla dobra aspektów merytorycznych forum, tzn. są tam, gdzie brakuje "dobra". Owszem, można się z nimi nie zgadzać. U osoby, która dostała notkę, na pierwszym miejscu powinna się pojawiać refleksja nad tym co napisała i "co chce od niej moderator/administrator" ;) Nie zgadzasz się z notką - pisz do osoby, która ją napisała, wyjaśnicie to sobie i będzie po problemie. Jak mod wg Ciebie się myli, pisz do admina, proste, On zadecyduje jak ma być ;)
W imieniu całego zarządu,
shymchack :)

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Re: Mównica ;)

Postautor: Jacek B. » 16 września 2010, 20:24 - czw

Panowie i Panie ;)

Chciałem bardzo przeprosić za swoje nieprofesjonalne zachowanie, którego dopuściłem się ostatnio.
Mam dość nerwowy okres i trochę ciężko mi się opanować.

Także obiecuję, że to się już więcej nie powtórzy.

Buziaki :*

Awatar użytkownika
kaligula
Sponsor

Postautor: kaligula » 19 lutego 2011, 01:58 - sob

A co mam pisać jak jestem na...bany a chce się wygadać?
...nic bardziej człowieka nie wzrusza niż prosta fujara pastusza...

shymchack
Moderator

Postautor: shymchack » 25 marca 2012, 08:40 - ndz

Chciałbym wznieść kolejny apel.
Chodzi o nagminne wypowiedzi w debilnych tematach. Krótko mówiąc:
FORUMOWICZU! Jeżeli uważasz temat za debilny lub z innego powodu nie odpowiedni do egzystencji na tym forum, nie pisz w nim NICZEGO. Po prostu zaraportuj temat, a moderatorzy zrobią co powinni zrobić, jeżeli podzielą Twoje zdanie co do braku wartości danego tematu.
Od tej pory w takim przypadku jak w poniższym przykładzie, nie tylko ostrzeżenie dostanie autor, ale pozostali wypowiadający się narażają się (przynajmniej z mojej strony) na soczystego sianopisa bez ostrzeżenia (zwłaszcza osoby, które nie zasłynęły z wartościowych na tym forum wypowiedzi).

Oto przykład jak nie należy się zachowywać:
viewtopic.php?f=8&t=7544&p=100575#p100575
gizmi7, alan809, maclaren2, Achar - gratuluję wyróżnienia.

Awatar użytkownika
gizmi7
Tyle przegrać!

Postautor: gizmi7 » 25 marca 2012, 18:46 - ndz

Heh. Jak zwykle musiałem podpaść i zasłużyć na baty. Rili sory, się postaram ogarnąć. BTW Naleśniki rządzą! :E

Maverik

Postautor: Maverik » 05 grudnia 2014, 19:20 - pt

Kurde koledzy nie wiem czy w dobrym dziale pisze, ale potrzebuje pomocy czy ktos z was posiada dwie kostki bossa flange bf2 i bf3 ?? Pilne.

Awatar użytkownika
Dod

Postautor: Dod » 06 grudnia 2014, 00:39 - sob

Obrazek

srlsy?

Maverik

Postautor: Maverik » 07 grudnia 2014, 20:32 - ndz

Jednak forum umarło tylko same gimby zostały, pozdrawiam :)

Wróć do „Hydepark”