Przedstaw się!

- offtop
Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Przedstaw się!

Postautor: Jacek B. » 23 września 2008, 16:56 - wt

Zapraszamy forumowiczów do przedstawiania się :)

Cieszymy się, że dołączyliście do naszego grona, zapraszamy do lektury :)

Darrel.

Re: Przedstaw się!

Postautor: Darrel. » 23 września 2008, 17:03 - wt

Dzień dobry. Większość mnie zna/nienawidzi ^^. Wziąłem się z wiochy która leży pod Zamościem, Złojcem zwie się. Mam 18% zniżki na oprawki w Vision Express. "Gram" od paź. 2007 na gitarze.

EDIT: Lepiej? ^^
Ostatnio zmieniony 23 września 2008, 17:10 - wt przez Darrel., łącznie zmieniany 2 razy.
imo, żeby się ku*wa nikt nie czepiał.

http://www.lastfm.pl/user/pacik7

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 23 września 2008, 17:06 - wt

Tak Pacik, tak. Ale jakieś konkrety, skąd się wziąłeś i tak dalej :)

edit
Pewnie że lepiej :)

Awatar użytkownika
Maciuś

Postautor: Maciuś » 23 września 2008, 19:16 - wt

Witam!

Być może kojarzycie mnie z e-g.pl, z którego zostałem wyrzucony jako opozycjonista. Mam 16 lat, na gitarze gram od niedawna, więc na razie bardziej będę przyswajał wiedzę niż dzielił się nią z innymi. Do moich inspiracji można zaliczyć między innymi G'n'R, Metallikę czy Black Sabbath. Mam nadzieję, że to forum będzie tym, czym miało się stać e-g.pl.

Awatar użytkownika
Alu200
Sponsor

Postautor: Alu200 » 23 września 2008, 20:23 - wt

Dale? A ty nie??

Ale ja tak^^

Nazywam sie Alan, ale uzywam imienia Juanma(tak mam na drugie), a przynajmniej wiekszosc ludzi tak do mnie mowi. Biologicznie jestem z Kielc, ale mieszkam w hiszpani dluuuuuuugo. Mam 28 lat...chyba jestem jedynm z dziadkow na tym forum... Jestem zawodowym muzykiem, prowadze takze agencje nieruchomosci. NIe chce mi sie wymieniac mych inspiracji bo za duzo do pisania. Powiem jedynie: Let's Rock 'n' Roll Tonight And Party Everyday!
" Sa dwie rzeczy nieskonczone, wszechswiat i ludzka glupota. Chociaz co do tego pierwszego nie jestem pewien." A. Einstein.
www.gitara-online.pl

Awatar użytkownika
ksantyp
Redaktor

Postautor: ksantyp » 23 września 2008, 20:37 - wt

KSANTYP

Urodziłem się w 1977, ale niestety nie mam jeszcze gitary z tego roku.
Na wiośle gram od roku 1992, wtedy dostałem pierwszą musime - mam ją do dziś.
Wcześniej puszczałem obie metal z kaset i udawałem, że gram na takim teowniku z deseczek :)
W Polsce jestem związany z miastem Łódź...tam angażowałem się w różne przedsięwzięcia artystyczne.
W sensie gitarzysty grałem w zespołach: Corn, Hawajska masakra, Moutza, HWT, Enteka, Proletaryat.
Polecam sprwdzić moutza i enteka w necie, prole nie trzeba za bardzo przedstawiać...
Byłem technicznym i specem od gitar takich zespołów jak Rezerwat, Proletaryat, Citizen Dick, Closterkeller, Alkatraz oraz dwa razy Blue Caffe.
Obecnie nie zajmuje gitarką aż tak czynnie, ale jestem na etapie wskoczenia w powrót do grania i rokendrola.
Zajmuje się pracą socjalną, konkretnie jestem Social Support Worker - mieszkam w Londynie :)
Pracowałem również w sklepie muzycznym i ogólnie moje życie ociera się zawsze o muzykę i gitarki.
Zbieram gitarki, wzmacniacze, efekty...no zaczynam zbierać.
Uwielbiam testowac instrumenty.
Buduje sobie domowe studio.
Na forum jestem redaktorem i zajmuje się działem artykułów i próbek AV.

Chyba starczy tak z grubsza.

Zapraszam serdecznie do współpracy i pisania mądrych postów...

POWO

ksantyp
NTK
DOBRE WIOSŁA W JESZCZE LEPSZYCH CENACH.
FOG Shop - zapraszam do sklepu dla Gitarzystów
http://www.fogshop.pl

Awatar użytkownika
Martyn
aka K_H

Postautor: Martyn » 23 września 2008, 20:47 - wt

No to teraz ja. :P

Mam na imię Michał (nienawidzę tego imienia...), mam 15 lat i mieszkam w prowincji Goleniowem zwanej. :P Na gitarze gram od września 2006, inspiruję się głównie Metalliką, Slayerem i Rage Against The Machine.

Cieszcie się. :P
Primus sucks!

Awatar użytkownika
Rearus
Miś malinowy

Postautor: Rearus » 23 września 2008, 21:01 - wt

Łukasz, 15 lat, rok grania, inspiracji zbyt wiele.
"Czekanie całe życie aż nadejdzie mesjasz aby zbawić świat to jak czekanie na właściwy klocek w Tetrisie. Nawet jeśli w końcu się pojawi, do tego czasu nazbierałeś już taki stos gówna, że i tak masz przejebane cokolwiek byś zrobił.."

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 23 września 2008, 21:29 - wt

To ja też się przedstawię, że tak powiem na fali :P

Duża część miała okazje mnie poznać jako niekulturalnego i krwiożerczego moderatora, który miał zawsze rację na forum e-g.pl :mrgreen:

Teraz pilnuję porządku tutaj, nadal lubuje się w efektach gitarowych, szczególnie modulacyjnych.
Jestem zakochany w LP BB 68' i usilnie zbieram na nią. Jeśli chodzi o muzykę - TOOL i wszystko jasne.
Męczę ludzi czas od czasu wraz z moją kapelą h e a p o f a s h e s.

Tyle.

[Dla ciekawskich: myspace.com/yellow.letter]

RPA
Moderator

Postautor: RPA » 23 września 2008, 22:05 - wt

Mam na imię Rafał.
Lat mam 17.
Grywam czasem na gitarze.
Mój sprzęt jest cieniutki, ostatnio dorobiłem się, można powiedzieć, gitary, której się nie muszę wstydzić, ale nagłośnienia nie mam żadnego.
Należę do zespołu grającego reggae, bez nazwy i nagrań, więc się nie pochwalę.
Słucham metalu i rocka w dziesiątkach odmian. Słowa-klucze: thrash, Nevermore, RATM, Lao Che, WIELE INNYCH.
Lubię sprzęt gitarowy, zmieniam gitary jak rękawiczki, jednak nie przepadam za efektami, poza klasyczną kaczką, przesterem i whammy ;)

Jeszcze coś? Czytać forum i tyle...
You're all the same, the lot of you, with your long hair and faggot clothes. Drugs, sex…every sort of filth. And ya hate the police, don't ya?

Wróć do „Hydepark”