Przedstaw się!

- offtop
noobgitary

Re: Przedstaw się!

Postautor: noobgitary » 04 października 2015, 08:03 - ndz

cześć,

mam 40 wiosen i uczę się grać w internecie na gitarach elektrycznych.
mam różne gitary bo nie umiem grać a każda gra inaczej.
zauważyłem, że im droższy instrument tym lepiej gra i dlatego kupuje drogie gitary.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 04 października 2015, 08:23 - ndz

Obrazek

noobgitary

Postautor: noobgitary » 16 października 2015, 06:37 - pt

???? Czemu trolll? Wiadomo ze drogie gitary i wzmacniacze graja lepiej.
I nie mow mi ze na secie za 1500wykrecisz to co na 30tys.

Awatar użytkownika
oipryszek
Sponsor

Postautor: oipryszek » 16 października 2015, 13:24 - pt

Nie masz racji kolego ale nie w tym dziale taka dyskusja. Załóż temat.
Trzy akordy, darcie mordy!

kimkat

Postautor: kimkat » 01 lutego 2016, 17:54 - pn

Witam wszystkich, szczególnie z górnego śląska!

Awatar użytkownika
SebastianNowak

Postautor: SebastianNowak » 09 lutego 2016, 13:31 - wt

Witam wszystkich Forumowiczów. Kraków z tej strony.

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 09 lutego 2016, 13:32 - wt

Halo Kraków ;)

Awatar użytkownika
Martyn
aka K_H

Postautor: Martyn » 11 lutego 2016, 00:41 - czw

Jezu, Allahu, Szatanie, Cthulhu czy kto tam jeszcze podobno istnieje... 3,5 roku mnie tu nie było. Wy, którzy jeszcze w ogóle pamiętacie że ktoś taki był na tym forum, nie pytajcie jak to się stało że zniknąłem na tak długi czas, tak naprawdę sam nie mam pojęcia jak to możliwe i dlaczego stało się tak a nie inaczej. O.o Ale miło widzieć że stara gwardia się trzyma a najlepsze forum gitarowe w tym kraju nadal istnieje. ;)

Przedstawić się? Hmm...

Cześć, jestem Michał, mam 23 lata i byłem jednym z pierwszych użytkowników tego forum, pamiętam jak je zakładaliśmy po buncie przeciwko Forum Którego Nazwy Być Może Nie Wolno Tu Wymawiać. :D Zapewne dużo tu się wydarzyło, tego czasu nie nadrobię ale chętnie wybadam w najbliższym czasie kto stał się kim, kto przyszedł, kto odszedł i ogólnie jak to teraz działa. ;) A co u mnie się wydarzyło? Widzę że ostatni post napisałem tuż przed maturą. Zdałem lepiej niż się spodziewałem, dostałem się na wymarzoną reżyserię dźwięku, mało tego, skończyłem ją i dorywczo nagłaśniam koncerty w jednym z poznańskich klubów, nie wiem czy mówić gdzie bo może jest tu ktoś niezadowolony z moich usług. :P No i dalej studiuję kwestie akustyczne. Coś poza tym? O związkach nie będę tu gadać, z tego co pamiętam tu same geje. :D

A czemu wróciłem?

Jakoś tak się stało że granie zeszło zupełnie na bok. W sumie powoli to się działo jak jeszcze tu się udzielałem. I tak ten stan trwał przez te lata, być może nawet stuknął rok bez ani jednego dotknięcia gitary, ciężko mi powiedzieć, w każdym razie za mało. Aż się do mnie odezwał kumpel z którym w rodzinnym Goleniowie swego czasu coś tam próbowałem pogrywać i zaproponował napierdalanie dla szatana w Poznaniu, bo woli wciągnąć znajomego basistę niż szukać randomów. Ja niewiele myśląc powiedziałem "spoko" i po chwili zacząłem szukać basów bardziej godnych czczenia rogatego niż moja odprogowana Yamaha RBX 460 na której ostatnio grał mój kuzyn w kapeli garażowej. Tak wszedłem w posiadanie japońskiego Ibaneza SR700, rocznik 93 (znaczy mój ;)), odświeżyłem sobie fora basistów no i przypomniałem sobie również o G-O... I oto jestem. :)
Primus sucks!

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 11 lutego 2016, 07:36 - czw

rogatego będziesz czcił? Na pewno będzie zadowolony ^^

Akurat trafiłeś na forum po gruntownym liftingu, ale nie to już nie to samo co w 2012 ;)

Awatar użytkownika
.rogaty
Sponsor

Postautor: .rogaty » 11 lutego 2016, 08:23 - czw

Yaay, będę miał wyznawcę. Pamiętam Cię, Martyn jak przez mgłę - jakoś jak przyszłem to Ty znikłeś. Witamy z powrotem.
I'm like a mushroom in this company - kept in darkness and fed with shit.

Wróć do „Hydepark”