Przedstaw się!

- offtop
Awatar użytkownika
sebjus

Re: Przedstaw się!

Postautor: sebjus » 09 stycznia 2015, 23:52 - pt

Dziękuję za przywitanie. W razie problemu z autem czego Ci nie życzę oczywiście, wal śmiało na PW.
W ogóle to szacun dla Was Dale, dla Ciebie i Ksantypa, tak za całokształt, bez jakiegoś tam "włażenia w dupę" po prostu od dawna obserwuję Wasz wkład w "świat gitary". Ja też wiosen trochę mam, rodzina, praca... Skąd Wy czas bierzecie, jakąś receptę byście dali :))

Awatar użytkownika
niedouczony
Sponsor

Postautor: niedouczony » 10 stycznia 2015, 10:01 - sob

Cześć Sebastian ze stolicy . 34 lata? To młodszy brat na forum się mi pojawił... hahaha... mechanik ... uuuu słuchaj przedwczoraj w moim cudnym volvo włączyła się klima na stałe to znaczy wyrwałem szybę w drzwiach kierowcy i mam lufcik na świat... reperować czy robić zimny łokieć?
Gdybyś miał problemy ze wzmacniaczami to śmiało do mnie... czyli witaj na forum ;)
Mniej gainu, więcej volume i sprawna łapa - tajemnica dobrego brzmienia.

Awatar użytkownika
sebjus

Postautor: sebjus » 10 stycznia 2015, 12:47 - sob

Zdecydowanie zimny łokieć, można dołożyć jeszcze skoliozę i godzinę dwunastą... i "urka burka szef podwórka" :))

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 10 stycznia 2015, 13:26 - sob

sebjus pisze:Skąd Wy czas bierzecie, jakąś receptę byście dali :))

Powiem Ci ze jest ciężko. Cos kosztem czegoś. Ale najpierw zawsze rodzina ;)

Awatar użytkownika
art1970

Postautor: art1970 » 08 lutego 2015, 11:40 - ndz

Witam. Mam na imię Artur jestem z Warszawy. Interesuję się budową wzmacniaczy i efektów gitarowych (parę popełniłem). Gram na gitarze z przerwami od 28 lat amatorsko. Przygoda z gitą rozpoczeła się od defila :ave: . Puźniej zmontowałem z części zdobytych (oczywiście defile) coś swojego. Następnie długa przerwa, a parę lat temu powróciłem do grania też amatorsko dla siebie. Mam 3 gitarki - Washburn RX10MB ze zmienionym pickupem (humbucker Tesla Plasma3), Niedawno zdobyłem ciekawego strata, a raczej superstrata (jeden humb schaller) czarnego japońskiego z 1989 roku Marlina by Hohner SL200G w którym wymieniłem mostek tremolo na WSC tremolo deluxe TP2 (taki PRS owaty bardzo dobrej jakości za nie wygórowaną cenę nowy). Gra ciekawie. Teraz mam jeszcze (od paru dni) nowo złożone wiosło własnoręcznie z kupionych komponentów w sklepie Guitar Project (polecam bo ceny prawie hurtowe mają i ponieważ jestem z Warszawy to mogę osobiście jechać, pogrzebać, wybrać, etc). Gitarka wykonana: korpus - machoń (2 cześciowy); gryf - klon kanadyjski, podstrunica klon malowane satin nitro 22 progi jumbo. Co dziwne wymiary książkowe american fender stratocaster. Kolor deski to czerwień przezroczysta lakierowany na połysk. Mostek Floyd Rose (nie wiem jakiej produkcji ale powymieniałem w nim trochę elementów na schallera) :ok: . Dalej siodelko blokada na główce to schaller 42mm (usunięte orginalne kostne i wycięte na blokadę za pomocą brzeszczota, dłuta stolarskiego i pilnika :niegrzeczny: ); pickup - humbucker to dimarzio (tak na blasze napisane) jakiś stockowy z jakiejś gitary (kupiony na allegro za grosze) ma 17kohm; jeden potencjometr bourns 500k z gałeczką tone :ok: . Ogólnie gitarka wygląda jak fender EVH Stiped tylko nie ma malowanych pasków edka. Wszystko stroi i gra zajebiście. Trochę uwidacznia moje błędy w graniu (jest bez litości dla gracza).
Pozdrawiam wszystkich
PS: tu można zobaczyć owe cudo:
http://www.serwer.warszawa.pl/gitara/git1.JPG
http://www.serwer.warszawa.pl/gitara/git4.JPG
http://www.serwer.warszawa.pl/gitara/git3.JPG

Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Postautor: Jakub_Z. » 08 lutego 2015, 11:58 - ndz

Wow, wejście na forum z grubej rury :D
Witamy, witamy! I zazdroszczę talentu i umiejętności, bo mam dwie lewe ręce, a Tobie bardzo ładnie to wiosło wyszło ;)

Rozgość się.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 08 lutego 2015, 14:03 - ndz

Witamy witamy, miło nam gościć! Zapraszamy do pisania :)

połeć

Postautor: połeć » 10 marca 2015, 13:25 - wt

Witam wszystkich!

Miło dołączyć mi do tak zacnego grona.

Na forum trafiłem za pośrednictwem Filmików o gitarach Ksantypa i bloga Dale'a.

Zaliczyłem na razie 25 wiosen życia, z czego koło 13 z wiosłem w łapie. A żywot pędzę w okolicy Warki.

Przeszło mi przez ręce troche gitarek, głównie z niższych półek cenowych, teraz został tylko okazyjnie kupiony Squeier John 5 (w Niemieckim sklepie leżał uszkodzony i obity za śmieszny hajs), który po wymianie przetworników jako tako gra. W tej chwili jestem na etapie szukania czegoś solidniejszego co da przyjemność z gry i zapewni brzmienie na poziomie.

Poza gitarą chętnie pomogę w temacie ubezpieczeń.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 10 marca 2015, 14:34 - wt

Cześć, cieszymy się za dołączyłeś do naszych szeregów :) Czuj się jak u siebie :)

KaczuszkaOla

Postautor: KaczuszkaOla » 24 marca 2015, 16:50 - wt

Siema, jestem Olka, mam 25 lat i gram na gitarce akustycznej - to moje hobby :D
Najbardziej lubię grać akustyczne coverki. Mam Yamahę F310 i to moja ukochana gitarka, moje dziecko, mój szczeniaczek, jakbym mogła to bym ją kładła spać koło siebie <jestem świrem> :facepalm:

Wróć do „Hydepark”