Sprawy dla znających się na komputerach

- offtop
RPA
Moderator

Re: Sprawy dla znających się na komputerach

Postautor: RPA » 19 kwietnia 2015, 10:57 - ndz

Masz rację :) RAM i soft obecnie definiują prędkość większości urządzeń, bo do wszystkiego teraz pcha się wręcz niepotrzebnie mocne podzespoły.
You're all the same, the lot of you, with your long hair and faggot clothes. Drugs, sex…every sort of filth. And ya hate the police, don't ya?

Awatar użytkownika
Dod

Postautor: Dod » 19 kwietnia 2015, 11:21 - ndz

+1 - w Motoroli mam również 1GB ramu i przy paru włączonych aplikacji na raz potrafi sie zesrać : )

Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Postautor: Jakub_Z. » 19 kwietnia 2015, 11:55 - ndz

Motorola ma usrany multitasking i w zasadzie daje radę pracować w czasie rzeczywistym tylko na jednej apce - jak coś więcej się dzieje, to nie ogarnia :v Są chyba na to jakieś fixy i pierduty w custom romach.

Co do Nexusa - zawsze strasznie go chciałem, ale wersje z modułem 3G były cholernie drogie, a na takiej mi zależało. To se jebłem Galaxy Taba 2 7" z 3G i używałem parę miechów JAKO TELEFON. Wyglądało świetnie, jak dzwoniłem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kroku
Sponsor

Postautor: Kroku » 19 kwietnia 2015, 22:38 - ndz

W zasadzie proste słuchawki telefonowe z mikrofonem powinny załatwić sprawę wyglądania jak idota podczas rozmowy :D Ale czasem kiedy np w markecie słuchając muzyki odbieram połączenie i te twarze ludzi odwracających się po "halo?" :D
Nie zdążysz wyłączyć mojego mikrofonu, zanim prawda dotrze w uszy Twoje. Nie zdążysz wyłączyć prądu! Nie zdążysz krzyknąć - koniec!

RPA
Moderator

Postautor: RPA » 20 kwietnia 2015, 10:08 - pn

Kroku pisze:W zasadzie proste słuchawki telefonowe z mikrofonem powinny załatwić sprawę wyglądania jak idota podczas rozmowy :D Ale czasem kiedy np w markecie słuchając muzyki odbieram połączenie i te twarze ludzi odwracających się po "halo?" :D

nie powiedziałbym, żeby to załatwiało sprawę. Już lepiej wygládać jak normalny człowiek z telewizorem na ramieniu, niż jak pierdolec gadający sam do siebie urywane bzdury.
You're all the same, the lot of you, with your long hair and faggot clothes. Drugs, sex…every sort of filth. And ya hate the police, don't ya?

Awatar użytkownika
Dod

Postautor: Dod » 20 kwietnia 2015, 10:45 - pn

Ej ale Arpi ma racje xD Miałem jedną sytuacje gdzie stałem przed przejściem dla pieszych, tłum ludzi i facet, na pozór normalny, ubrany nie tanio, pod krawatem z teczką i nagle zaczyna się śmiać i gadać do siebie jak jakis psychopata :D

Awatar użytkownika
gizmi7
Tyle przegrać!

Postautor: gizmi7 » 20 kwietnia 2015, 11:40 - pn

Ja po prostu przechylam mikrofon bliżej ust, żeby nie wyglądać jak schizofrenik :D

RPA
Moderator

Postautor: RPA » 21 kwietnia 2015, 02:06 - wt

gizmi7 pisze:Ja po prostu przechylam mikrofon bliżej ust, żeby nie wyglądać jak schizofrenik :D

ten gest w prochowcu zawsze wygląda jak "jestem tajniakiem" bądź "ten kolo zaraz wyciągnie broń, co robić??". Nie przysporzy ci to przyjaciół na ulicy. Patelnia na ucho i heja... 6,5" uchodzi, to dlaczego nie 7?

RPA
Moderator

Postautor: RPA » 29 kwietnia 2015, 09:30 - śr

Składam koledze stacjonarkę w okolicach 3000PLN. Niestety, moja wiedza na temat przewagi jednych podzespołów nad drugimi drastycznie zmalała, a wszystkie znane mi sprzęty wyszły ze sprzedaży, ustępując miejsca nowym, ponoć lepszym. Zerknijcie w obrazek i powiedzcie, co byście zmienili, co dodali, co ujeli... będę wdzięczny :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Postautor: Jakub_Z. » 29 kwietnia 2015, 09:51 - śr

Też się nie znam - zwłaszcza na dzisiejszych kartach - ale co to za proc w wersji refresh? Z i5 do stacjonarki to raczej w serię odblokowanym mnożnikiem bym celował. No i ten SSD - pierwsze słyszę. Lepiej chyba celować sprawdzonego i znanego - Kingston, Samsung, Plextor...

W sumie muszę odczytać, bo też myślę nae budą.
Obrazek

Wróć do „Hydepark”