Kącik motoryzacyjny

- offtop
shymchack
Moderator

Re: Kącik motoryzacyjny

Postautor: shymchack » 18 maja 2014, 06:34 - ndz

Jeszcze pytanko w poprzednim temacie. Orientuje się ktoś czy nawigacje w tablecie będą działać tak samo dobrze jak w smartfonach? Kładę tu nacisk na jakość odbiornika GPS, bo soft ten sam, wiadomo.

Awatar użytkownika
niedouczony
Sponsor

Postautor: niedouczony » 18 maja 2014, 07:22 - ndz

nie jestem fachowcem ale kiedyś użyłem tabletu Manta z modemem 3G i nawigacja dała radę
Mniej gainu, więcej volume i sprawna łapa - tajemnica dobrego brzmienia.

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 18 maja 2014, 08:48 - ndz

To chyba zalezy jaki masz moduł GPS w urządzeniu. Można pewnie w specce sprawdzić.

Awatar użytkownika
DanielWOLF
Redaktor

Postautor: DanielWOLF » 18 maja 2014, 10:17 - ndz

shymchack pisze:Jeszcze pytanko w poprzednim temacie. Orientuje się ktoś czy nawigacje w tablecie będą działać tak samo dobrze jak w smartfonach? Kładę tu nacisk na jakość odbiornika GPS, bo soft ten sam, wiadomo.

Będą ;)

Pamiętam, że na Nexusie 7 dobrze śmigało wszystko.

Awatar użytkownika
Kroku
Sponsor

Postautor: Kroku » 09 kwietnia 2015, 23:10 - czw

Odświeżam temat bo nie mam komu poprzeklinać na wymianę alternatora. Niestety będzie konieczność albo przeciskania sie od góry i rozbierania połowy osprzętu silnika, albo jego osłony i pchanie sie od dołu. Przy okazji się jeszcze kilka wymian zrobi... Tęsknie za banalną konstrukcją Vento...
Nie zdążysz wyłączyć mojego mikrofonu, zanim prawda dotrze w uszy Twoje. Nie zdążysz wyłączyć prądu! Nie zdążysz krzyknąć - koniec!

shymchack
Moderator

Postautor: shymchack » 10 kwietnia 2015, 21:04 - pt

Ja ostatnio byłem na stacji demontażu pojazdów po części i widziałem, że proces wyjmowania silnika z ramy przebiega dość szybko. Wystarczy wziąć auto na widlak nad głowę i odkręcać po kolei śrubki spierdalając po każdej. W końcu silnik spada i do wszystkiego dostęp jest idealny. :E

maro

Postautor: maro » 02 października 2015, 12:21 - pt

W nowszych samochodach nawet chcą wymienić żarówkę, to nieraz trzeba pół auta rozebrać. Celowe działanie żeby jeździć do ASO i nie być w stanie nic samemu zdziałać.

Wróć do „Hydepark”