Zespół szuka muzyka, muzyk szuka zespołu.

- offtop
Awatar użytkownika
Michuu1059
ex Pajlok

Re: Zespół szuka muzyka, muzyk szuka zespołu.

Postautor: Michuu1059 » 19 listopada 2012, 18:37 - pn

Gitarzysta - Ostrzeszów, szuka w okolicy zespołu grającego rock (nie AC/DC) lub metal, nastawiony na własny materiał a nie cover band, interesują mnie nieparzyste metra, gra za beatem, polirytmy, może być progres z licznymi modulacjami. Szukam ludzi doświadczonych, mogę grać rytmicznie, nie mam inwencji póki co zakładać własnego zespołu więc wolałbym dołączyć do istniejącego i w nim się udzielać i tworzyć.

Awatar użytkownika
kielczak

Postautor: kielczak » 04 grudnia 2012, 13:35 - wt

WARSZAWA
szukam basisty, perkusisty i wokalu do klimatow blues rockowych z innymi nalecialosciami, funku, maybe progresywy, reggae... ogolnie klasyczne rzeczy, grane w powiedzmy ze nowoczesny sposob. mam konkretna wizje grania, wlasny material i zamierzam isc w tym kierunku. mimo wszystko najwazniejsza w graniu jest dla mnie dobra zabawa, rozwoj, no i nie ukrywam ze bardzo teskno mi za koncertowaniem ;> nie bede sie teraz rozpisywal o tej wizji, jesli jestes zainteresowany to napisz ;)

wiek najlepiej okolo studencki, ale to nie jest jakies bardzo wazne dla mnie.
gram okolo 5/6 lat, swoje umiem, ale za wirtuoza sie nie uwazam, w grze inspiruja mnie np jason barwick, john frusciante, stevie ray vaughan, hendrix, clapton, andy summers. to daje jakies pojecie co do inspiracji tego co chce grac ;)

czekam na kontakt, wiad na prv lub mspicew@gmail.com ;)
(\__/)
( O.o)
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature. Help him take over the world.

NosnoscStropu

Postautor: NosnoscStropu » 08 grudnia 2012, 21:33 - sob

Łódzki zespół Nośność Stropu poszukuje bębniarza. Wymagania przede wszystkim: własna perkusja, doświadczenie w graniu w zespole, dość dużo wolnego czasu. Resztę informacji można uzyskać po skontaktowaniu się przez gg: 8687473 lub tel: 518737278
Serdecznie pozdrawiamy i czekamy. Facebook. com - nosnosc.stropu.

Jaxer

Postautor: Jaxer » 29 grudnia 2012, 18:33 - sob

[warszawa]
gitarzysta szuka amatorskiego zespołu bądź po prostu ludzi do wspólnej gry. chodzi mi o dobrą zabawę tak więc bez napinki. głównie rock/blues. kontakt gg 7316824

Anneroth

Postautor: Anneroth » 05 stycznia 2013, 12:11 - sob

Dąbrowa Górnicza i okolice.
Młody zespół, grający w klimatach heavy - thrash metalu, szuka wokalisty (nie wokalistki), który potrafi fajnie i melodyjnie zaśpiewać (growl itp. odpada).
Mamy już kilka gotowych kawałków i kilka w trakcie tworzenia.
Próbki na priv.

beras22

Postautor: beras22 » 17 stycznia 2013, 18:12 - czw

[Lubicz, Toruń]
Gitarzysta szuka zespołu. Mam 15 lat, nadal uczę się grać. Gram na poziomie pomiędzy amatorskim a średnio-zaawansowanym. Mogę grać rytmicznie. Interesuje mnie gra głównie własnych kawałków (covery również mogą być, ale lepiej jakby więcej było własnych utworów). Klimaty punk, rock, metal (bez nadmiernej ilości growlu). Jeśli potrzeba mogę coś podegrać na skrzypcach. Jestem po szkole muzycznej I stopnia. Oferuję własny sprzęt, zapał i chęć do występów. Wszelkie propozycje proszę kierować na PW.

Awatar użytkownika
Rethfing

Postautor: Rethfing » 24 lutego 2013, 21:10 - ndz

Cześć wszystkim!

Wokalista, perkusista i gitarzysta (nacelowany na rytmicznego) szukają gitarzysty prowadzącego i basisty do zespołu w okolicach Gliwic. Graliśmy ponad rok w pełnym składzie ale się rozsypaliśmy. Szukamy osób potrafiących grać dobrze, mających w głowie własne pomysły - gitarzysta prowadzący musi wiedzieć co che grać. Chcemy osób, które wniosą coś do zespołu, a nie będą tylko odgrywać podany materiału. Chcemy ruszyć z nowym materiałem wraz z nowym składem.
Jesteśmy nastawieni na tworzenie własnego materiału, mamy na koncie z 10 własnych utworów, ale jako, że trochę wzmocniliśmy klimaty to postanowiliśmy zacząć od początku. Gramy coś w stylu nu metalu/hard rock/metal/metalcore, różne takie (a'la Coma, Frontside, Hunter, Slipknot). Lubimy melodyczne utwory, a nie bezsensowne darcie mordy (no może czasem ;)).
Od chętnych oczekujemy przede wszystkim zaangażowania, nowych pomysłów, wolnego czasu głównie raz w tygodniu w weekendy na kilkugodzinne próby. W miarę możliwości interesujący nas wiek to okolice 22 lat (+/- kilka lat). Mile widziany własny sprzęt ciągnący próby i małe koncerty lub obietnica jego zakupu w najbliższym czasie.
Po więcej informacji zapraszam na priv lub gg: 2007389, gdzie prześlę nasze dotychczasowe nagrania i odpowiem na wszystkie pytania.

Pozdrawiam!
Maciek

Awatar użytkownika
hobbeer

Postautor: hobbeer » 25 lutego 2013, 21:42 - pn

[Opole]
Cześć, mam 22 lata, gram na elektryku, pograł bym z kimś w Opolu, bo samemu już nudno ;) i wypadało by się rozwijać. Jedyne co mnie nie pociąga to jakieś super hiper death metalowe granie, cała reszta jest w pytkę. Nie jestem Hendrixem, gram dla przyjemności, ale z chęcią bym się w coś zaangażował.
Jeżeli ktoś jest chętny, pisać na: takiemam@o2.pl albo na gadu 5030566, z tym ze ma maila na pewno dojdzie, z gadu nigdy nie wiadomo.
Do zobaczenia :taniec:

Awatar użytkownika
Rethfing

Postautor: Rethfing » 18 marca 2013, 13:44 - pn

Aktualizacja do mojego postu wyżej - poszukiwany basista, gitarzystę już mamy.

shymchack
Moderator

Postautor: shymchack » 23 marca 2013, 21:06 - sob

Perkusista, z którym grałem w Arcadii (ostatnio grał w Siren's Dawn) poszukuje ludzi do progresywnego grania. Wiem, że ma basistę, potrzeba gitarnika. Jakby ktoś miał chęć - polecam Adama z czystym sumieniem. :) Kontakt przeze mnie.

Wróć do „Hydepark”