Zespół szuka muzyka, muzyk szuka zespołu.

- offtop
sdnt

Re: Zespół szuka muzyka, muzyk szuka zespołu.

Postautor: sdnt » 28 marca 2013, 10:27 - czw

[CZĘSTOCHOWA I OKOLICE]

Szukam zespołu, albo ludzi którzy chcieliby zespół założyć. Gram już parę ładnych lat, jednak wciąż się rozwijam, gitara to moja pasja. Generalnie obracam się w klimatach rockowych/hard rockowych, metale wszelakie nie są mi obce, aczkolwiek jestem otwarty na praktycznie każdą muzykę, ponieważ mam naprawdę mnóstwo pomysłów i zapału : ) Muzykę biorę na poważnie, więc chętnie się zaangażuję na całego.

Szukasz gitarzysty? Koniecznie napisz!
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Rethfing

Postautor: Rethfing » 12 kwietnia 2013, 09:43 - pt

Potrzebny basista do mocno rockowego-metalowego zespołu. Chcemy grać coś innego niż schemat zwrotka-refren-solo, chcemy się trochę pobawić brzmieniem. Próby obecnie w Knurowie obok Gliwic (bezpośrednio przy zjazdach z A1 i A4), własna wygłuszona salka z perkusją, wzmakami i nagłośnieniem. Proszę o kontakt.

steel002

Postautor: steel002 » 01 czerwca 2013, 15:47 - sob

Osiek, Oświecim. Szukamy dobrego darcia ryja. Metalcore'owców nie chce widzieć. :ave:

zygiart

Postautor: zygiart » 15 czerwca 2013, 18:19 - sob

Łódź. Gitarzysta, 17 lat. Dołącze do istniejącego już zespołu death/melodic death/thrash metalowego (i tym podobne), lub założę go od postaw. Na gitarze gram dobrych parę lat oraz posiadam własny sprzęt.

dalmatyn

Postautor: dalmatyn » 07 lipca 2013, 01:05 - ndz

[Bełchatów / okolice]
Basista z własnym sprzętem, doświadczeniem scenicznym i studyjnym, chętnie pogra coś okołorockowego. Może być cięższe brzmienie, bliżej domm/stoner niż speed, może być jakiś lajcik. W zasadzie gatunek mniej istotny, byle nie wesela, dobrze jakby materiał był przynajmniej w 50% autorski. Jeśli same covery to zarobkowo ;)
Możemy złożyć nową formację, mogę dołączyć do istniejącego bandu. Nie nap..am kciukiem, nie jadę po skalach, ale czasem coś ciekawego wymyślam.
dalmatyn (małpa) wp . pl
gg:2784256
PW

Awatar użytkownika
dirtybrick

Dirty Brick szuka wokalisty!

Postautor: dirtybrick » 09 lipca 2013, 12:43 - wt

[OFICJALNY KOMUNIKAT !!!]

Panie i Panowie, stało się.

Szukamy wokalisty. To nasza świadoma decyzja, wypracowana na zasadzie kompromisu. Chcemy iść do przodu z naszą muzyką. Chcemy dalej grać, eksperymentować, próbować nowych brzmień, grać w nowych miejscach, z różnymi kapelami i dalej poznawać niezwykłych ludzi. Stwierdziliśmy, że nasz nowy wokalista będzie następnym naturalnym etapem naszej muzycznej ewolucji.

Postanowiliśmy, że zorganizujemy casting. Brzmi może trochę boysbandowo, ale nie musi wcale tak być. Zgłasza się ten, kto chce :) Zatem, drogi przyszły wokalisto: jeśli chcesz grać w aktywnie działającym zespole, to zapraszamy! Przez ponad trzy i pół roku udało nam się zagrać kilkadziesiąt koncertów, wydaliśmy płytę za pośrednictwem MegaTotal.pl, zagraliśmy m.in. z Akurat, Lao Che czy Farben Lehre na jednej scenie, udało nam się zrobić teledysk, współrealizować projekt „Trzy akordy – wspólna pasja”, finansowany z unijnych środków. Udało nam się zrobić wiele różnych rzeczy. I ciągle nam mało! :)
Jeśli podoba Ci się gatunek muzyczny, który reprezentujemy i masz, tak jak my, zajawkę do grania, to uderzaj śmiało. Wybierzemy najlepszych i najbardziej zmotywowanych. Każdemu damy szansę ;)

A więc do dzieła! Kilka konkretnych informacji:

1. Wyślij do nas zgłoszenie (mail) na adres dirtybrick.pl@gmail.com . W zgłoszeniu napisz: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, ulubione zespoły i to, dlaczego uważasz, że to właśnie Ty jesteś najlepszym wokalistą. Mile widziane próbki – mogą być ze studia, poprzednich zespołów, nagrane w domu, na kamerę, obojętnie :) Jeśli takich próbek nie posiadasz – nic straconego. Choć nie ukrywamy, że takie próbki będą wartością dodaną i będą stanowić dodatkowy plus w ostatecznym rozrachunku. Ale każdemu chętnemu damy szansę :) Do tego prosimy o numer telefonu komórkowego.
2. Zgłoszenia można nadsyłać od 09.07.2013r. do 23.07.2013r. do 23:58
3. Data castingu: prawdopodobnie 28.07.2013r. (niedziela). Miejsce: jeszcze damy znać, ale na 98,74 % będzie to miejscówka zlokalizowana w Zabrzu (centrum i okolice).
4. Nie chcemy, by zabrzmiało to seksistowsko, ale.. wokalistek (pań) nie szukamy. Przepraszamy, ale stwierdziliśmy, że muzykę, którą gramy i z jaką chcemy się dalej utożsamiać, to taka, która potrzebuje męskiego wokalu.
5. W zależności od zainteresowania, z czasem podamy dalsze informacje na maila oraz skontaktujemy się telefonicznie. Zainteresowanych prosimy o czujność w okolicach 20-24 lipca!
5. Nagradzamy pomysłowość i szukamy kogoś szalonego, który, tak jak my, kocha muzykę i scenę! Powodzenia!

Wszystkich naszych fanów, przyjaciół, rodzinę i znajomych zachęcamy do szerzenia tej wiadomości wzdłuż i wszerz. Jeśli macie znajomego, który ma świetny wokal, ale śpiewa tylko pod prysznicem – dajcie mu znać o tej wiadomości/wydarzeniu. Pomóżcie nam znaleźć wartościową osobę na to „stanowisko”! ;)

ps. Nie, Kuba nie odchodzi z zespołu :D Jak się wszystko uda fajnie zgrać, to zostanie na drugim wokalu :)
Casting na wokalistę trwa! Szczegóły na https://www.facebook.com/events/380568288710598/

Awatar użytkownika
donfael

Postautor: donfael » 13 lipca 2013, 15:36 - sob

Hej szukam kogoś z piły i wiek 19 kto by mnie wziął do swojego zespołu np albo utworzyć zespół umiem śpiewać i chce kupić gitarę przyda mi się tak że nauczyciel do gitar ;) jak bym już zdobyła chciałam kupić na początek klasyczną a potem elektryczną. Lubie gatunek rock,jrock,pop-rock,pop,jpop mam słodki głos mogę dać wam próbkę ale to stare i w dodatku rap lubię poznawać znajomość. 18-23 tak w swoim wieku znaleźć xD jak coś
gg32777128

pillamyd

.

Postautor: pillamyd » 15 lipca 2013, 17:22 - pn

.
Ostatnio zmieniony 28 września 2013, 18:08 - sob przez pillamyd, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 15 lipca 2013, 17:42 - pn

Grałbym :|

Genro

Postautor: Genro » 28 sierpnia 2013, 20:33 - śr

Siema! Gitarzysta z Wawy poszukuje zespołu, ewentualnie ludzi chętnych do założenia zespołu. Gram już od 6 lat. Posiadam sprzęt nadający się na próby i koncerty (porządny head z paką 412). Chciałbym grać w klimatach stonerowych, ewentualnie chętnie podjąłbym się post-rocka. Inne propozycje co do gatunku też oczywiście wchodzą w grę :) Z przyjemnością pograłbym np. Blues Rocka z kumatymi ludźmi. Kilka przykładowych zespołów, które słucham: TSA, Acid Drinkers, Dżem, SRV, Gary Moore, Spiritual Beggars, Kyuss, Turbo, Hendrix, Deep Purple, Pink Floyd, Tides From Nebula, Motorjesus, Orange Goblin.

Poszukuje zespołu z ludźmi, którzy mają poważne podejście do sprawy, jednak nie są nadętymi bucami i można z nimi śmiało pogadać o pierdołach i napić się piwa :) Nie interesuje mnie granie samych cover'ów, stawiam głównie na materiał autorski. A, no i najważniejsze. Nie mam najmniejszego zamiaru grać cover'ów Gunsów. Nie i koniec :)

Posiadam doświadczenie studyjne i sceniczne. Z ostatnim zespołem nagrywałem dwu-utworowego singla oraz 4-ro utworową ep-ke, więc nie obcy mi jest temat nagrywania (Sam w domu nagrywam swoje wypociny). Zagranych koncertów nie liczę :)

Na forum rzadko bywam, więc dużo łatwiej będzie mnie znaleźć pisząc na tego maila: bend15@o2.pl

Pozdro!

Wróć do „Hydepark”