Zespół szuka muzyka, muzyk szuka zespołu.

- offtop
Awatar użytkownika
Raven
Sponsor

Re: Zespół szuka muzyka, muzyk szuka zespołu.

Postautor: Raven » 08 listopada 2011, 14:30 - wt

Gitarzysta szuka jakiegoś zespołu z Wro, na jakimś w miarę przyzwoitym poziomie :E Muzyka wszelaka, głównie w stronę klimatów toola, karnivoola i alter bridge ale ostatnimi czasy to nawet i jazz gram ;)
Each time you make a dive bomb, god kills a kitten - Anti-Floyd Rose Front!

lunapar || https://soundcloud.com/mikeraven

Awatar użytkownika
lupus

Postautor: lupus » 16 listopada 2011, 15:16 - śr

Poszukuję ludzi do grania w stolicy. od razu informuję - na razie niezbyt zobowiązująco, studiuję i przynajmniej na razie nie zamierzam rzucać wszystkiego w pizdu dla muzyki :)

najmilej widziane byłoby granie w piątki. mam dobrego znajomego, z którym dałoby radę załatwić salę prób z gratami do grania.

Piszę dużo własnych kompozycji w klimatach melodic death/modern death metal (można posłuchać nagrań domowych np. tutaj http://soundcloud.com/bluelupus/) - potrzebny jest przede wszystkim dobry perkusista. jest sporo napisanych kawałków, aczkolwiek inwencja własna nigdy nie jest źle widziana :) przydałby się klawiszowiec.

chętnych prosiłbym o kontakt na GG: 1430846 i mail: sulfurfromhell@gmail.com

pozdrawiam i zapraszam :)

Niheb8

Postautor: Niheb8 » 17 listopada 2011, 19:06 - czw

Wrocław. Wokalista (death metal) szuka kapeli na terenie Wrocławia. Nagrania na http://www.myspace.com/neyraband

Awatar użytkownika
MithOnFrenzy
Sponsor

Postautor: MithOnFrenzy » 04 grudnia 2011, 11:09 - ndz

Wrocław

Szukam rozpoczynającego swoją przygodę zespołu grającego szeroko pojęty rock/metal lub dołączę do istniejącego zespołu jako gitarzysta. Posiadam własny, skompletowany sprzęt. Pod avatarem link do profilu na soundcloud. Wirtuozem nie jestem ale amatorem też nie.

Awatar użytkownika
Metalmen666

Postautor: Metalmen666 » 07 grudnia 2011, 20:35 - śr

Szukam zespołu do którego mógłbym dołączyć jako gitarzysta.Interesują mnie poważne grupy, które myślą o czymś więcej niż granie coverów przez całe życie.Mieszkam niedaleko Częstochowy, jeśli zespół będzie ambitny to bede dojeżdżał choćby do Czarnobyla...Muzyka jaka mnie interesuję to głównie hard rock/heavy i trash metal.
Kontakt na forum, na gg(to co w profilu) i tel.697233668
Mój zawód to jedyny, jaki mi przychodzi do głowy, w których im bardziej najebany przychodzisz do pracy, tym bardziej publiczność się cieszy.

Ozzy Osbourne

Palker88

Lublin - The Crows szuka BASISTY

Postautor: Palker88 » 24 stycznia 2012, 09:46 - wt

Lubelski zespół rockowy The Crows poszukuje basisty. Wymagamy zaangażowania, doświadczenia i własnego sprzętu. Oferujemy - profesjonalną salę prób, gotowy materiał, dużo koncertów, dostęp do taniego studia, opiekę menagera i dobrą atmosferę w zespole !!! :)
Więcej info pod :
thecrows@o2.pl
tel. 791 979 923
gg - 7020338
http://www.myspace.com/kruki666

YelloW_EyE

Łódź, Perkusista szuka zespołu

Postautor: YelloW_EyE » 13 lutego 2012, 20:05 - pn

24 letni perkusista z Łodzi szuka zespołu (dołączę do istniejącego bądź stworzę nowy). Gram od jakiś 5 lat, przez ostatnie 2 lata grałem w pabianickim zespole Maszyna do Życia. Inspirują mnie takie zespoły jak: Dave Matthews Band,
Red Hot Chili Peppers, Big Fat Mama, Jamiroquai, Led Zeppelin, Coma i inni. Gatunki które mnie interesują to rock i funk. Posiadam własny zestaw, oraz kilka nagrań z moim udziałem (występy na żywo oraz w studio). Kontakt 507658100, e-mail troll147@wp.pl (Rafał)

Awatar użytkownika
Nero

Re: Łódź, Perkusista szuka zespołu

Postautor: Nero » 13 lutego 2012, 22:14 - pn

Jest specjalny temat do takich ogłoszeń.

Wiem, wiem, nie jestem od wymierzania sprawiedliwości, ale no :)

michalLDZ

Postautor: michalLDZ » 17 lutego 2012, 12:58 - pt

witam.
zespół z Łodzi poszukuje zdolnego gitarzysty. klimaty w jakich się poruszamy, to +/- rock, funk, pop. myślę, że najbliżej nam do wczesnych Blendersów, chociaż mamy ambicję grać coś w stylu Jamiroquai, Sistars, SOFY.
nasz skład póki co: MC, gitara, bas, perkusja, możliwe, że dołączy do nas na stałe wokalistka.
od gitarzysty, oprócz umiejętności, oczekujemy zaangażowania i posiadania kaczki. :P
zainteresowanym mogę podklepać nasze nagrywki.
pzdr

pitek130

Postautor: pitek130 » 03 marca 2012, 19:11 - sob

Witam! Poszukuję basisty (git. basowa lub kontrabas), perkusisty i wokalisty do zespołu grającego wszystko.
Gramy bardziej dla frajdy niż na koncerty, ale występy też się zdarzają.
Lokalizacja-woj. Lubuskie, okolice Sulechowa. Wiek-do16 lat.
Kontakt na PW.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Hydepark”