Zespół szuka muzyka, muzyk szuka zespołu.

- offtop
Awatar użytkownika
donfael

Re: Zespół szuka muzyka, muzyk szuka zespołu.

Postautor: donfael » 08 września 2013, 19:28 - ndz

Odświeżam że nadal poszukuje osób do swojego zespołu "Winged Eden" http://wingededen.blogspot.com/ w pile i okolice jak coś i dopiero zaczynam wiec nie mam dobrego doświadczenia, ale bardzo na tym mi zależy i mam powagę do tego także moje gatunki to rock i pop co do wieku 17/18-24

Awatar użytkownika
kielczak

Postautor: kielczak » 03 listopada 2013, 10:22 - ndz

WARSZAWA

podwojne ogloszenie, szukam PERKUSISTY i KLAWISZOWCA do nowego projektu. zespol w zalozeniu ma mieszac wiele roznych gatunkow, generalnie baza jest rock, mniej lub bardziej nowoczesny, z dodatkami blues rocka, funky, reggae, progresywnego rocka, moze troche psychodeli... zalozenie jest takie, zeby mieszac chwytliwe refreny ciekawa, zroznicowana muzyke, partie solowe wszystkich instrumentow i inne takie... zalezy mi na tym zeby calkosc byla rytmiczna i melodyjna, a takze na kreatywnosci wszystkich muzykow, tak zeby kazdy dawal cos od siebie. chcialbym sprobowac zmontowac sensowne, solidne granie, ale bez jakiegos napinactwa, dobra atmosfera jest rownie wazna. w kazdym razie zespol dopiero sie formuje, wiec nie ma nagran, ale jest juz kilka kawalkow i duzo zarysow numerow, wiec powinno sie to szybko rozwijac jak juz skompletuje sie sklad.

1. od perkusisty oczekuje dobrego poczucia rytmu, przynajmniej podstawowej techniki, ale przede wszystkim muzykalnosci i kreatywnosci. bardzo lubie solidny groove i zalezaloby mi na tym... ale ogolnie tez bez przesady, nie szukam gavina harrisona :P
wolalbym uniknac poczatkujacych drummerow, ale nie widze przeciwskazan, jesli szybko sie rozwija i ma dryg ;]

2. klawiszowiec. szukam kogos, kto potrafi wygrywac fajne smaczki, tlo dla reszty. cos w stylu porcupine tree. generalnie ktos kto gra w ukryciu i nadaje brzmieniu glebi, ale tez potrafi wyjsc na pierwszy plan i wspomoc gitare i wokal w prowadzeniu melodii. nie szukam wymiatacza, tylko kogos kto potrafi z wyczuciem wzbogacic aranze.

kontakt raczej mailowy, mspicew@gmail.com lub na fejsie https://www.facebook.com/mspicew
(\__/)
( O.o)
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature. Help him take over the world.

Frizebis

Postautor: Frizebis » 12 grudnia 2014, 12:10 - pt

Up fajna inicjatywa z tym projektem może ogarnę klawiszowca mam kumpla który aktualnie ma multum czasu wolnego ale musiałby dojeżdżać do wawy i nie wiem czy będzie chciał się szarpnąć ale jeśli mu przedstawie projekt myślę że się zgodzi ;)

Awatar użytkownika
Weed

Postautor: Weed » 12 grudnia 2014, 17:49 - pt

popatrz na datę ostatniego posta

krechaSP

Postautor: krechaSP » 01 stycznia 2015, 22:08 - czw

WARSZAWA

poszukiwany basista z chęcią dalszego nagrywania, a także występowania.

www.soundcloud.com/boots-of-shiny-leather

Awatar użytkownika
fixer

[Poznań-Śrem]Gitarzysta szuka zespołu.

Postautor: fixer » 07 czerwca 2015, 18:16 - ndz

Witam.

Gram na gitarze około 15 lat [ mam 29 lat ]. Klimat: metal/rock/blues/jazz. Posiadam całkowicie wystarczający sprzęt. Preferowałbym granie ostatniego gatunku czyli jazzu. Może być coś w stylu "Mark Lucas Band". Odsyłam do Youtube.

W razie pytań i propozycji zapraszam na gg: 3798326 :) WCHODZI W GRĘ JAMOWANIE.

Wydaje mi się, że poziom i predyspozycje powoli zmierzają w kierunku profesjonalizmu. Cały czas ćwiczę, staram się rozwijać i przydałoby się nabycie doświadczenia :) Pozdrawiam !

arathorn0

Postautor: arathorn0 » 19 października 2015, 12:52 - pn

Cześć!

Mieszkam obecnie w Białymstoku, ale Gibol się kurzy, więc szukam kapeli do niezobowiązującego pogrania w weekendy (oczywiście jeśli stworzymy coś wartego koncertu to będę pierwszy do szukania i organizacji ;) ). Preferowana muza: stoner łączony z bluesem lub jakiś heavy metalem, hard rock w stylu lat 70'/80', blues - coś w stylu np. Kyuss, Orange Goblin, Luxtorpeda. Ale chętnie pogram inne gatunki z wyłączeniem jakichś extremów typu death, black metal itp. :)

Piszcie na grzesiek_cz@wp.pl albo tutaj na PW, chociaż rzadko zaglądam na to forum.

Pozdro

genju2

Postautor: genju2 » 26 października 2015, 13:58 - pn

Pisałem maila 0 odpowiedzi. Jeszcze aktualne?

arathorn0

Postautor: arathorn0 » 27 października 2015, 04:28 - wt

Nic dzisiaj nie miałem nowego na skrzynce :( aktualne, spróbuj jeszcze raz napisać

Aarek

Postautor: Aarek » 15 kwietnia 2017, 11:26 - sob

Szukam gitarzysty akustycznego do Mojego zespołu. Wiadomości proszę na PW.
Moje treningi do odchudzania https://healthpills.pl.

Wróć do „Hydepark”