Machine Head

- o gustach się nie dyskutuje
Awatar użytkownika
ksantyp
Redaktor

Re: Machine Head

Postautor: ksantyp » 21 marca 2009, 11:29 - sob

MH nalezy do mojej ścisłej czołóweczki jeśli chodzi o mocne granie i granie wogle.
Chłopaki rozwalają, widziłem ich dwa razy n dobrze nagłośnionych koncertach i grają lepiej niż na płytach w obecnym składzie.
Słucham chłopaków od początku - od 1994 roku - zawsze byli dl mnie wielką inspiracją...
DOBRE WIOSŁA W JESZCZE LEPSZYCH CENACH.
FOG Shop - zapraszam do sklepu dla Gitarzystów
http://www.fogshop.pl

Awatar użytkownika
Rearus
Miś malinowy

Postautor: Rearus » 21 marca 2009, 11:59 - sob

Faken szyt. Fuckt, nawet nagrania na płytach sprawiają że chce się pomachać łbem :D.
"Czekanie całe życie aż nadejdzie mesjasz aby zbawić świat to jak czekanie na właściwy klocek w Tetrisie. Nawet jeśli w końcu się pojawi, do tego czasu nazbierałeś już taki stos gówna, że i tak masz przejebane cokolwiek byś zrobił.."

Awatar użytkownika
Mazder

Postautor: Mazder » 21 marca 2009, 12:07 - sob

Ano nagłośnienie supporeksów przed Metaliką było beznadziejne. W zasadzie wszystko zlewało się w jeden dźwięk i nie było wiadomo, czy to już nowy kawałek, czy dalej grają ten sam :)

Znaczy że będę musiał nadrobić nieznajomoć Machine Head i sięgnąć po ichnie płyty. Od czego zacząć? Od początku czy od końca?
Jestem poetykiem... i mam licencję.

Awatar użytkownika
Rearus
Miś malinowy

Postautor: Rearus » 21 marca 2009, 12:14 - sob

Ja zacząłem od Tru de aszes of empajers (Through the Ashes of Empires) :P.
"Czekanie całe życie aż nadejdzie mesjasz aby zbawić świat to jak czekanie na właściwy klocek w Tetrisie. Nawet jeśli w końcu się pojawi, do tego czasu nazbierałeś już taki stos gówna, że i tak masz przejebane cokolwiek byś zrobił.."

Awatar użytkownika
Martyn
aka K_H

Postautor: Martyn » 21 marca 2009, 12:35 - sob

Jeden z moich ulubionych zespołów, głównie dzięki Burn My Eyes, ale pozostałe płytki też lubię, zwłaszcza The Blackening.
Primus sucks!

Awatar użytkownika
Baton

Postautor: Baton » 21 marca 2009, 13:06 - sob

Mazder pisze:Znaczy że będę musiał nadrobić nieznajomoć Machine Head i sięgnąć po ichnie płyty. Od czego zacząć? Od początku czy od końca?

Bez różnicy. Pierwsza i ostatnia płyta to ich najlepsze dokonania.

ksard

Postautor: ksard » 21 marca 2009, 13:57 - sob

Co prawda słucham ich porządnie dopiero od chorzowskiego koncertu, ale jak dla mnie czysta zajebioza. Co do samego koncertu - owszem nagłośnienie było spitolone, ale prawdziwa zabawa zaczęła się właśnie od nich xD

Jakub_gitarzysta

Postautor: Jakub_gitarzysta » 24 lipca 2009, 20:07 - pt

A ja właśnie na chorzowskim koncercie się nimi mocno rozczarowałem... być może właśnie przez to słabe nagłośnienie podczas ich koncertu - naprawdę nie dało się zbytnio tego słuchać :)

Awatar użytkownika
Baton

Postautor: Baton » 01 sierpnia 2009, 21:31 - sob

No w Chorzowie za dobrze nie było, bo gówno było słychać. Jedynie w miarę było na Descend the Shades of Night, ale generalnie nagłośnienie zwaliło im cały koncert. Wielka szkoda.

shymchack
Moderator

Postautor: shymchack » 19 listopada 2009, 18:18 - czw

Gdzież ten temat? Ahh, jest! :> Ostatnimi czasy słucham pierwszej płytki - Burn My Eyes. Jest przefajna i jeszcze trochę jej na pewno posłucham, szczególnie miażdżący jest riff z "Old". Nie znałem ich muzyki raczej przedtem, przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Poznaję kapelkę i na razie mi się bardzo podoba. Tak się chciałem podzielić.
@ksantyp: wiem skąd Twoja moc :)

Wróć do „Muzyka ogólnie”