Najbardziej niedoceniana płyta

- o gustach się nie dyskutuje
Awatar użytkownika
Ermac

Najbardziej niedoceniana płyta

Postautor: Ermac » 11 lutego 2014, 09:48 - wt

Od paru dni męczę płyty Black Sabbath z Tonym Martinem, ilekroć słucham płyty Headless Cross to dochodzę do wniosku, że jest to jedna z najbardziej niedocenionych płyt w historii rocka. Macie jakieś płyty, które waszym zdaniem są dużo lepsze niż pokazują wyniki sprzedaży czy też miejsca na listach ??

Metallian

Re: Najbardziej niedoceniana płyta

Postautor: Metallian » 18 marca 2015, 17:20 - śr

Judas Priest - Turbo

RPA
Moderator

Postautor: RPA » 18 marca 2015, 17:40 - śr

Ermac pisze:Od paru dni męczę płyty Black Sabbath z Tonym Martinem, ilekroć słucham płyty Headless Cross to dochodzę do wniosku, że jest to jedna z najbardziej niedocenionych płyt w historii rocka. Macie jakieś płyty, które waszym zdaniem są dużo lepsze niż pokazują wyniki sprzedaży czy też miejsca na listach ??

Te płyty z Martinem były okropnie smętne, ja się wcale nie dziwię, że mało kto za nimi przepada. Z tej bajki prędzej bym podał "Never Say Die", a trochę naciągając, nawet "Sabotage". A tak naprawdę, to mam głęboko w poważaniu opinie ludności i staram się nie orientować w temacie, dopóki nie wyrobię sobie własnego zdania. Dlatego też za wiele tu chyba nie popiszę...
You're all the same, the lot of you, with your long hair and faggot clothes. Drugs, sex…every sort of filth. And ya hate the police, don't ya?

mandarel

Postautor: mandarel » 23 kwietnia 2017, 13:54 - ndz

najbardziej niedocenione płyty:
tomiko - świadomość
człowień - człowiek z krwi i kości
proceente - galimatias
i jak dalej będzie tak małe zainteresowanie: kedyf - nie mogę narzekać

Wróć do „Muzyka ogólnie”