MUZYKA: wywnętrz się publicznie :P

- o gustach się nie dyskutuje
Awatar użytkownika
Baton

Re: MUZYKA: wywnętrz się publicznie :P

Postautor: Baton » 19 stycznia 2015, 16:14 - pn

Właśnie miałem pisać, że nowe Machine Head całkiem przyjemne.

Awatar użytkownika
Dod

Re: MUZYKA: wywnętrz się publicznie :P

Postautor: Dod » 19 stycznia 2015, 16:26 - pn

Narzekacie na długie posty, to napisze po krótce najważniejsze momenty które pamietam : )

Prawdopodobnie był to jakis rok 1998-1999 czyli w moim przypadku mialem 5-6 lat. Pamietam jak moj brat troche ode mnie starszy zaczal juz wtedy takiej muzy słuchać. Mam przebłyski bawiąc się w dużym pokoju jak leciał The Offspring - Pretty Fly :D - ponoc wkreciło mi się "Gunter glieben glauchen globen" i "
Uno, dos, tres, cuatro, cinco, cinco, seis" i tak bite przez 2 tygodnie :D Ale to juz mi brat mowił.
Pamiętam tez coś Korna, jakis teledysk.. chyba do falling away from me.

Nastepny moment który mega mi utkwił w pamięci. Jak to ze starszymi braćmi bywa - nie lubiliśmy się raczej :E Jego wkurwiało ze wchodziłem mu non stop do pokoju, mnie za to ze mogłem posiedziec na kompie czasami :P
Była akcja taka ze przyszedł do niego kumpel, no to mały Paweł musiał wejść na krzywy ryj do jego pokoju. Na to brat z kumpelm wpadli na pomysł zeby mnie przestraszyć tak zebym juz nie wchodził i nie zawracał dupy. Lat jakies 5.
Włączyli tą nute http://www.youtube.com/watch?v=tPiw3t0oTcE Intro z tymi dziećmi i strzałem miało mnie przestraszyć. Jednak poszło w inna strone, bo ponoc coraz cześciej wlaziłem do pokoju bo chciałem ten nuty posłuchac : )

To chyba takie dwa kluczowe momenty które pamietam. Pozniej wygladało to tak jak wyglądało. Jakis Rap, hip-hop etc. No i mając jakies 8-9-10 lat zaczałem już odnajwydać kapele. W tym wlaśnie wieku pamietam tez ze wlazlem do pokoju brata ( again :E ) oglądał wtedy nagranie Nirvany Live, piosenka Lithium. Opowiedział mi co nie co, ze mega zespół, wokalista sie zastrzelil itp : )
No a później to juz szło, gitara, jakies wspolne granie, nowa muza, i wiecej muzy :)

E: Fack, mialo być krócej :P

Wróć do „Muzyka ogólnie”