Koncerty - na których byliśmy i na które chcielibyśmy pójść

- o gustach się nie dyskutuje
Awatar użytkownika
oipryszek
Sponsor

Re: Koncerty - na których byliśmy i na które chcielibyśmy pó

Postautor: oipryszek » 16 sierpnia 2015, 07:29 - ndz

Fajowo opisane :ok:
Koncertów w swym jakże krótkim żywocie widziałem sporo. Nie byłem jednak nigdy na żadnym festivalu - uczcie dla ciała i duszy :( Muszę to zmienić koniecznie.
Trzy akordy, darcie mordy!

Awatar użytkownika
gizmi7
Tyle przegrać!

Postautor: gizmi7 » 16 sierpnia 2015, 16:25 - ndz

Bardzo fajna relacja, większość tych zespołów to nie moje klimaty, ale na Sunn O))), DEP czy Katatonię bym się z chęcią wybrał...

A gitarzysta koleś z Suicide Silence grał na tym swoim Schecterze tele w silverburście? Zupełnie nie trawię ich muzyki, ale koleś ma IMO jedną z najładniejszych sygnatur. :D

Z Vadera dużo nie straciłeś, ostatnio grali u mnie na juwenaliach, wcześniej raz na nich byłem 5-6 lat temu i wrażenia bez zmian, jedynie mieli sporo fajnej i dobrze zgranej z muzyką pirotechniki, ale to jest przewaga dużej sceny nad zamkniętym klubem ;)

RPA
Moderator

Postautor: RPA » 18 sierpnia 2015, 19:44 - wt

gizmi7 pisze:A gitarzysta koleś z Suicide Silence grał na tym swoim Schecterze tele w silverburście? Zupełnie nie trawię ich muzyki, ale koleś ma IMO jedną z najładniejszych sygnatur. :D

Wiesz co, akurat stałem tak, że reżyserka mi go zasłaniała i nie zarejestrowałem, musiałbym fotki obejrzeć :D drugi gitarowy najebiał cały gig na v-ce w kamuflażu, to chyba też jakaś sygnatura ;)
Było parę fajnych gitar ogółem na scenach, dwa razy się Mayo przewinęło (w Katatonii i gdzieś jeszcze...), od groma Gibsonów, LTD i ESP (to chyba najpopularniejsze marki w metalu, bez kitu), trochę Jacksonów, parę dziwadeł nie do rozpoznania (na czym gra Vildhjarta? Albo kolo z Enslaved? Nie mam pojęcia...), jakieś Vigiery, Lagi, wypatrzyłem nawet starego Charvela z "pastozębnym" logo, Kramera itd itd...
You're all the same, the lot of you, with your long hair and faggot clothes. Drugs, sex…every sort of filth. And ya hate the police, don't ya?

Awatar użytkownika
oipryszek
Sponsor

Postautor: oipryszek » 30 sierpnia 2015, 10:30 - ndz

Magia Rocka 2015 Lyski.

Otwierał The Bill. Przyjechałem dopiero na następny zespół. Ponoć szału nie było. Chyba też nikt się go nie spodziewał.

Frontside. Ostatnio byłem na nich jak grali jeszcze HC/rap, czy jakoś tak. Teraz gniotą jak walec. Cieszę się, że mogłem ich zobaczyć. Moje dwa ulubione kawałki na żywo warte były przyjazdu.

Kabanos. Miałem tylko świadomość istnienia takowego zespołu. Zaprezentowali się całkiem znośnie. Wygłupy etc. Publikę porwali a i na mojej facjacie uśmiech się pojawiał.

Illuision. Jakoś nigdy nie pałałem chęcią poznania ich twórczości. Zbojkotowałem ten występ siedząc z kumplami przy browarkach, prowadząc filozoficzne dysputy ;)

Kukiz. Pan niedoszły prezydent miotał się po scenie jak mógł. Spodziewano się przedwyborczej agitacji a napomknął jedno zdanie na ten temat. Fanem Piersi nigdy nie byłem, lecz podbudowana w/w dysputami (i piwem) psycha, nakazała mi śpiewać (i gestykulować): poooszła Kaaa-ro-linkaaa! (...) Jolo-lo-looo-lo-lo! :facepalm:
Człek jest głupi ale cóż, to właśnie magia rocka ;)

Przeważała młodzież, a jakże. Nie brakowało dobrej zabawy, polewania wodą przez straż pożarną, przyjaznej atmosfery i śmierdzących Toi-Toi'ów. Nagłośnienie ok, kiełbasa dobra a piweczko zimne. Ogólnie na plus. Ot, miły, piątkowy wieczorek.
Dziękuję :czesc:

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 30 sierpnia 2015, 13:10 - ndz

Gralem tam kiedys w dniu przegladowym. Chyba 3 miejsce zajelismy i miejscowi chcieli nas ukrzyzowac bo podobno przekupilsimy jury. Magia rocka xd

Awatar użytkownika
oipryszek
Sponsor

Postautor: oipryszek » 31 sierpnia 2015, 13:37 - pn

A no tak, wspominałeś kiedyś :) Widzieli Cię w teledysku z cygarem, więc myśleli, że kasy masz jak lodu :E

Awatar użytkownika
oipryszek
Sponsor

Postautor: oipryszek » 31 sierpnia 2015, 17:35 - pn

Chyba wszystko już zaklepane, więc się pochwalę. Lecę:

Spoiler: Pokaż
Obrazek

:ave: :niegrzeczny: :E :] :P :D :))
:king: