Inner Direction

- tutaj się chwalimy
Awatar użytkownika
Baton

Re: Inner Direction

Postautor: Baton » 15 listopada 2011, 21:30 - wt

Dobry numer. Bardzo fajnie chodzą gitarki. Czekam na wersje z wokalem. Powo.

Awatar użytkownika
Raven
Sponsor

Postautor: Raven » 15 listopada 2011, 21:53 - wt

Fajnie buja i solidnie nagrany. Gitarki prowadzące minimalnie bardziej z przodu, chyba, że tam też będ wokale ;)
Each time you make a dive bomb, god kills a kitten - Anti-Floyd Rose Front!

lunapar || https://soundcloud.com/mikeraven

Awatar użytkownika
Weed

Postautor: Weed » 15 listopada 2011, 22:43 - wt

No wlasnie tam będzie wokal, to jest refren ;) dlatego tam lead guitar jest lekko schowana.

shymchack
Moderator

Postautor: shymchack » 16 listopada 2011, 11:37 - śr

Zajebisty riff, ale, no kutwa, trochę za długo jest wałkowany i się nudzi, a szkoda, bo jest naprawdę konkret. Brzmienie całkiem w pytkę. Jeśli chodzi o szczegóły, to pewne partie się ciut mijają, wypadałoby przy tym usiąść tak na maxa (tak, od teraz będę słyszał wszystko ^^).
In plus :)

Awatar użytkownika
wlosien
I have 12" d***!

Postautor: wlosien » 16 listopada 2011, 12:34 - śr

popieram Shyma, robi się to po chwili monotonne, brakuje trochę smaczków. no i solo mogło być bardziej ostateczne. taka wykończeniówka, żeby się wszyscy obsrali. ale całkiem sympatyczne. i outro jak z innego kawałka, przyszyte grubą dratwą. nie można na raz być oldskulowym i nowoczesnym.
Ruchasz się, czy trzeba z Tobą chodzić?
Yo Koks.http://www.youtube.com/watch?v=lXbVUbfJcvI

Awatar użytkownika
Weed

Postautor: Weed » 16 listopada 2011, 15:52 - śr

Dzięki za opinie ;)
Ten główny riff może stać się monotonny, bo to jest zwrotka, jak tam dojdzie wokal to będzie lepiej ;)
Możliwe że niektóre partię ciut się mijają to możliwe, nie miałem samozaparcia żeby z lupką przy tym usiąść.

shymchack
Moderator

Postautor: shymchack » 16 listopada 2011, 23:26 - śr

Pod głównym riffem wokal? Przecież to anty-rockowe :P Główny riff ma po prostu kurwić indywidualnie :D

Awatar użytkownika
Weed

Postautor: Weed » 17 listopada 2011, 11:08 - czw

dobra, może nie zrozumieliśmy się co jest głównym riffem ;) Ja mam na myśli ten najdłuższy riff. A że brzmi dobrze z wokalem, to Cię mogę zapewnić ;)

shymchack
Moderator

Postautor: shymchack » 17 listopada 2011, 11:29 - czw

Zwracam honor ;D Wszystko jest na swoim miejscu, tylko tak jak mówię, zostawiłbym połowę zwrotki na tym riffie, a drugą połowę zmienił. Niekoniecznie totalnie, ale na pewno jakoś zauważalnie, bo serio, szybko się znudzi ;)

Awatar użytkownika
Weed

Postautor: Weed » 21 lutego 2012, 15:07 - wt

Dobra laski, nareszcie udało nam się wejść do studia i nagrać wokale! Tak więc powoli będę wrzucał nasze kawałki w wersji śpiewanej. Tu trzeba nadmienić, że Don Erico po raz pierwszy darł japę w studio i syndrom czerwonej kropki mocno się udzielił. Na żywo, na próbie wokalnie jest lepiej, tu troszkę średniawo. Inna sprawa, że Eryk jest raczej początkującym wokalistą z potencjałem, niż starym wyjadaczem. Dużo pracy jeszcze przed nim. Tak czy siak - liczę na opinię, zarówno pod względem wokalno instrumentalnym, jak i sprawy techniczno kompozycyjne. Kawałek już Wam znany, poprawiona i dograna została końcówka. Miłego słuchania :)

http://www.myspace.com/innerdirection/music/songs/inner-direction-e-i-s-mp3-86690949
ps. wybaczcie że nie soundcloud (jakoś tak się przyjęło na tym forum, że zapodaje się wrzuty z tego serwisu, bo i w sumie dobry jest), ale nie jestem na swoim kompie i nie pamiętam hasła -.-' Omawiany kawałek, to ten który jest domyślnie załadowany w plerzeje - E.I.S. wystarczy kliknąć play

Wróć do „Nasza twórczość”