moutza

- tutaj się chwalimy
Awatar użytkownika
ORMO

Re: moutza

Postautor: ORMO » 20 lipca 2009, 23:32 - pn

O masz, dziecko neostrady nie zauważyło playlisty.
Dzięki.
http://chaosniekontrolowany.blogspot.com/

Flame LP I ORMO Signature (neck: Stock, bridge: Ibanez V1) -> Exar HM-03 -> Marshall VS102R

Awatar użytkownika
ksantyp
Redaktor

Postautor: ksantyp » 20 lipca 2009, 23:51 - pn

To macie jeszcze jeden - prawdziwy rarytas :)
http://www.youtube.com/watch?v=agEy5Ui2qWk
DOBRE WIOSŁA W JESZCZE LEPSZYCH CENACH.
FOG Shop - zapraszam do sklepu dla Gitarzystów
http://www.fogshop.pl

Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Postautor: Jakub_Z. » 21 lipca 2009, 12:13 - wt

Przeczytałem całą pierwszą część, teraz będę wszystkiego ładnie słuchać, po kolei... Później materiały z prasy :)

Jestem pod wielkim wrażeniem ksan! Po pierwsze tego, że chciało Ci się to wszystko uporządkować i nam tutaj zapodać. Przede wszystkim jednak strasznie podoba mi się cała historia. Wiadomo - były chwile lepsze i gorsze - ale jakby nie było zawsze będziecie mieć z tego masę miłych wspomnień i masę doświadczeń...

Cholera, napisałbym więcej, ale nie mam pojęcia jak to wszystko ogarnąć - przecież to tyle lat działalności spisana na kilku stronach...

Jakby nie było zazdroszczę Wam. Niezależnie od tego jakie złe rzeczy musieliście czasem przeżyć chciałbym mieć kiedyś taki zespół i taki dorobek. Od dziecka chciałem grać takie rzeczy - gdybym miał zespół to też grałbym taką muzę :)

Cóż, póki co gratzy i POWO!
Obrazek

Awatar użytkownika
Dod

Postautor: Dod » 21 lipca 2009, 14:53 - wt

http://www.youtube.com/watch?v=19lnONc9 ... re=related - dobreee!

Edit

Przeczytalem cala Twoja historie i szczerze zazdroszcze Ci troche :P W ogole to jestem pod wrazeniem ile ludzi poznales. Tych ktorzy sie wybili i caly czas graja w dzisiejszych czasach nie mowiac juz o Owsiaku, ktory proponuje koncert na Woodstocku - padlem. To, ze byly roznego rodzaje klotnie czy jakies problemy ze studiem to norma, tego sie nie uniknie.
Przesluchalem na razie kilka kawalkow i bardzo mi sie podobaja, Piskle gniecie :D Szkoda, ze to wszystko sie tak skonczylo.. bo serio, graliscie zajebista muze.

Awatar użytkownika
Baton

Postautor: Baton » 05 sierpnia 2009, 08:10 - śr

Też przeczytałem całą historię i nasuwają się w sumie dwa dość oczywiste wnioski. Po pierwsze, że wielka szkoda, że nie dali wam żadnej prawdziwej szansy. Szkoda, że nigdy nie nagraliście i nie wydaliście płyty. Szczególnie, że muzyka graliście dobrą, fajną i oryginalną. Drugi wniosek to taki że też Ci zazdroszczę całej przygody, doświadczenia, wspomnień, poznanych ludzi itp.

Awatar użytkownika
doomEL
Sponsor

Postautor: doomEL » 27 sierpnia 2009, 15:26 - czw

na prosbę, pana Krzysztofa usunąłem jego wiadomość, jako ze nie jest ona juz tutaj potrzbna i mogłaby wniesc klopotliwe zamieszanie.
Pozdrawiam
doomEL

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 27 sierpnia 2009, 15:56 - czw

Dlaczego Pan Krzysztof nie pisze na forum, tylko do Ciebie czy gdziekolwiek?
Ja bym prosił o prywatne rozwiązanie sytuacji, a nie krzyki i wrzaski 10 lat po sprawie...

Awatar użytkownika
ksantyp
Redaktor

Postautor: ksantyp » 27 sierpnia 2009, 18:01 - czw

Panie Krzysiu usune pańskie nazwisko oczywiście.

Przepraszam serdecznie, tekst rzeczywiście jest dość stary i po prostu skopiowany... opisuje jakieś stare emocje i właściwie jest zupełnie nieaktualny
Jesteś dobrym akustykiem, z wielkim doświadczeniem, sam grałeś w fajnej kapelce Inside i ogólnie nie mam zastrzeżen. Nagrana w twoim studio płyta Proletaryatu daje czadu.

Mam nadzieję, ze jak będę w Łodzi to pozwolisz sobie postawić piwko i przyjmiesz przeprosiny osobiście :)

Przepraszam jeśli poczułeś się urażony, nie było to moją intencją - uwierz mi jestem teraz innym człowiekiem - takie stare czasy przywoływać :)

I w tych swoich opowieściach to też dobrze wode lejesz choć jest w nich ziarnko prawdy... i fajnie ze ktoś napisał jak to wyglądało z drugiej strony.

Co do moutzowego gwiazdorstwa i mojego trudnego charakteru - no przykleili nam takie łatki na początku i ciężko się było pozbyć tego później... tak jak ty byś był łatwy charakter - i przestanmy sobie panowac, tym bardziej panksantypować :)

A statywów żadnych Panu nie ukradliśmy!!!!
Jedyny statyw jaki zespół posiadał został skradziony dużo wcześniej i z zupełnie innego miejsca, mam go do dziś. Bębeniarz natomiast nigdy ie miał żadnych skrzyń.
Na niepowodzenia zespołu złożyło się również wiele innych czynników.

PRZEPRASZAM Pozdrawiam i POWO.

Awatar użytkownika
ksantyp
Redaktor

Postautor: ksantyp » 09 kwietnia 2010, 20:07 - pt

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Kilka fotek z Przystanku Woodstock 1999.
Pierwszy skład Moutzy: Pirania - gitara, Ksantyp - gitara, Pietras - bass, Novy - voc, Vector - dr, Szcze69Pan - perc

Awatar użytkownika
Dod

Postautor: Dod » 09 kwietnia 2010, 20:34 - pt

Dobrze widze? Masz dziare na lydce?

Wróć do „Nasza twórczość”