[K] exar - dziadek

- tego nie dowiesz się z telewizji!
shymchack
Moderator

Re: [K] exar - dziadek

Postautor: shymchack » 15 marca 2009, 17:27 - ndz

Raczej kursu Euro chyba?

Awatar użytkownika
ksantyp
Redaktor

Postautor: ksantyp » 15 marca 2009, 17:28 - ndz

Symbolem Shitu były właśnie Exary02 i kody... i właściwie to efekty budzetowe, co jest wyjasnione w artykule. nie bronie ich, lecz skupiam sie na serii 04 - bo on mnie intryguje, nie słyszem jeszcze na żywo, ale mam nadzieje, że się uda i me nadzieje okażą sie nie bezpodstawne.
DOBRE WIOSŁA W JESZCZE LEPSZYCH CENACH.
FOG Shop - zapraszam do sklepu dla Gitarzystów
http://www.fogshop.pl

EdgaR

Postautor: EdgaR » 24 kwietnia 2009, 07:58 - pt

"Osobiście nie miałem żadnych Exarów, tylko jedną KODĘ ale pamiętam jeszcze z e-g Exar jako synonim shitu"

"Cóż, skoro Ksantyp twierdzi, że to ma być najwyższa światowa półka, to znaczy, że te efekty będą co najmniej dobre..."

nie sa dobre, sa b.dobre ale przewazajaca wiekszosc ktora sie z nimi zetknela nawet jesli po niego siegna i sprzet by im odpowiadal nie wezma go bo za taka sama cene lub nawet wieksza wezma np bosa a to jest polskie do tego drogie i na pewno slabe wychodzac z zalozenia ze polskie nie moze byc dobre lub pamietajac komunistyczne szumiace poczatki exara spowodowane zamknietymi granicami i ustrojem a co za tym idzie brakiem dojsc do wspolpracy z firmami produkujacymi zaawansowane i profesjonalne podzespoly ktore teraz sa stosowane w tych efektach. firma ma ogromny bagaz doswiadczenia a to musi procentowac i procentuje. niemcy i francuzi sa zachwyceni i pewnie wiekszosc efektow tam wlasnie sie sprzedaje. gram na nich i jestem b.zadowolony. mialem jakies tam bosy ale juz nie mam wole wspierac "naszych" a jesli cena jest nawet taka sama jak "renomowanych" firm to nic nie stoi na przeszkodzie zeby uzywac wlasnie exara poniewaz dorownuje jakoscia. smiesza mnie stwierdzenia w stylu "synonim sietu" czy "światowa półka, to znaczy, że te efekty będą co najmniej dobre" - wez do reki i sprawdz. dla mnie nie liczy sie nazwa, firma czy co tam jeszcze przyciaga uwage kupujacego tylko jakosc. mam instrumenty mistrza witkowskiego i kosztowaly mnie nawet 4x mniej niz jakis gibon a brzmia wspaniale, moj gitarzysta uzywa wzmacniacza soundman i brzmi lepiej niz 5150 ktorego tez ma. oczywiscie wszystko kwestia gustu a przede wszystkim profesjonalnego podejscia do sprawy a nie kierowania sie polskie nie polskie, boss czy nie boss.

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 24 kwietnia 2009, 08:50 - pt

Ogólnie porównywanie Bossa do nowego Exara mija się z celem. Boss to maszynowa tajwańska produkcja.
Chcesz porównywać, weź do ręki Fulltone, Xotic, Mad Proffesor czy Analog Man.

I jak to na ss7 ktoś napisał, jeżeli producent sprzedaje swoje efekty na allegro i w treści aukcji widzimy:

Kod: Zaznacz cały

NOWA SERIA 04 NIEDOSTĘPNA OFICJALNIE W POLSCE!!!

A później:

Kod: Zaznacz cały

Na indywidualne zamówienie możliwe jest wykonanie tego efektu w wersji 100% TRUE Bypass. Dopłata 100 zł.

No to sorry, za 700 zł to sobie sprowadzę Fulltone'a albo Xotica ze Stanów i jeszcze na browar będzie.

EdgaR

Postautor: EdgaR » 30 kwietnia 2009, 21:47 - czw

zle mnie zrozumiales. chodzilo mi raczej o to ze dzieciak idzie do sklepu i kupuje bosa w tej samej cenie.

RPA
Moderator

Postautor: RPA » 01 maja 2009, 08:30 - pt

Znajdź mi jakiegoś "zwykłego" bossa za 7 stów.
You're all the same, the lot of you, with your long hair and faggot clothes. Drugs, sex…every sort of filth. And ya hate the police, don't ya?

EdgaR

Postautor: EdgaR » 08 maja 2009, 11:35 - pt

jesli ktos kupi exara za 140euro w polsce i bedzie chcial bypas to napewno za darmo dostanie przerobke. wystarczy zadzwonic i sie dogadac zapytac porozmawiac to wszystko. to ugodowi i otwarci ludzie ktorzy na pewno kazdemu pomoga wystarczy zapytac.

Awatar użytkownika
ksantyp
Redaktor

Postautor: ksantyp » 31 lipca 2010, 16:13 - sob

http://www.facebook.com/group.php?gid=1 ... 670&ref=ts
Zapraszam do Exarowej grupy na FaceBook.

Ja pozostawiłem w swoim arsenale komplet modulacji z serii EXAR 04 - to najlepsze efekty modulacyjne w kostkach na jakich grałem, jestem bardzo zadowolony z produktu i będę chwalił firmę przy wielu okazjach :)

Awatar użytkownika
kielczak

Postautor: kielczak » 31 lipca 2010, 20:39 - sob

Mam basowego chorusa od dejla i jest naprawdę rewelacyjny, ot co. Nic dodać, nic ująć.
(\__/)
( O.o)
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature. Help him take over the world.

Awatar użytkownika
ksantyp
Redaktor

Postautor: ksantyp » 06 listopada 2010, 19:25 - sob

Wróć do „Artykuły”