Zlot forumowy i zaproszenie firmy CrazyTrain

- co, jak i dlaczego
Awatar użytkownika
DarreX
Sklep/Producent

Zlot forumowy i zaproszenie firmy CrazyTrain

Postautor: DarreX » 04 stycznia 2011, 00:47 - wt

Witam.

Zgodnie ze wcześniejszymi nieoficjalnymi zapowiedziami zapraszam wszystkich forumowiczów na marcowy zlot forumowych szarpidrutów. Spotkanie to, w porozumieniu z Zarządem forum, ma na celu przede wszystkim poznanie się "na żywo" przy jednoczesnej prezentacji produktów nowej krajowej manufaktury muzycznej - CrazyTrain.

Oto szczegóły zjazdu:

Mam nieskrywany zaszczyt i przyjemność zorganizować nasze spotkanie w ośrodku wypoczynkowym Elektrowni Wodnej Żarnowiec znajdującym się w Czymanowie na samym brzegu jeziora Żarnowieckiego.
http://www.zumi.pl/czymanowo,,Szukaj,18.0903008,54.7211232,2,4,namapie.html
Ośrodek jest ogrodzony, zamknięty i znajduje się z dala od budynków mieszkalnych, co ze względów chyba wszystkim zrozumiałych jest bardzo wskazane :). Do dyspozycji będą minimum dwa nowe murowane piętrowe domki w wysokim standardzie (ogrzewanie, kuchnia, łazienka z prysznicem, okna, drzwi itp.). Domki te znajdują się kilkaset metrów od najbliższych zabudowań mieszkalnych, sklepu i restauracji (to dla tych, którzy będą mieli wyższe potrzeby). Domki są generalnie 6-cio osobowe, jednak ich możliwości kwaterunkowe są kilkakrotnie większe, dodatkowe miejsca sypialne zostaną przeze mnie odpowiednio zorganizowane (spokojnie nie będziecie spać na podłodze, ale śpiwory będą mile widziane :). W ośrodku tym będziemy przebywać sami, nie licząc ochrony oraz obsługi.

http://www.zumi.pl/czymanowo,,Szukaj,18.0813209,54.7278292,2,1,namapie.html

Serdecznie zapraszamy wszystkich - i tych, którzy mają kilkanaście lat oraz tych, którzy są dziadkami, tych, których staż grania na gitarze określa liczba dwucyfrowa, jak również tych, którzy dopiero zaczynają. Nie ma absolutnie żadnych granic wiekowych i staż w trzymaniu za szyjkę absolutnie się nie liczy.

W trakcie spotkania będzie można przetestować wzmacniacze lampowe, pedalboardy oraz głośniki CrazyTrain, które właśnie wchodzą na krajowy rynek gitarowy.
Poza tym zaprezentuję wpływ różnych kostek efektowych na różne aspekty brzmieniowe wzmacniacza (kto nie chciałby dopalić JCMa800? :) ) oraz zaprezentowane zostaną różne konfiguracje wzmacniacz + kolumna głośnikowa.

Do Waszej dyspozycji będą między innymi:

- wzmacniacze lampowe CrazyTrain od 5 do 15W w różnych konfiguracjach, dla atrakcji będą również dostępne inne, mocniejsze wzmacniacze min. Marshall JCM800 2204.
- kolumny CrazyTrain 1x12", 2x12" 2x15" na różnych modelach głośników takich firm jak: Celestion, Electro-Voice, Eminence, Jensen, McKenzie oraz kolumn innych firm np. Marshall 1960.
- pedalboardy CrazyTrain
- sporo innej elektroniki i zabawek (Zvex, Xotic, EHX, Morley, BOSS, Rocktron, Wampler, HBE itd.) z mojej prywatnej kolekcji, które pomogą w prezentacji oraz wspólnej zabawie.
Generalnie będzie sporo sprzętu do wspólnego testowania, porównywania i muzykowania, a znajdująca się obok elektrownia zapewnia, że prądu na to wszystko nie zabraknie :) W przypadku kiedy szłoby nam całkiem nieźle w pogotowiu będzie sprzęt rejestrujący :)
Jedyne co należy ze sobą wziąć na zlot to własne gitary i ewentualnie własne kostki efektowe lub inne ulubione zabawki do przetestowania zaopatrzone we własne zasilacze/baterie. Możecie generalnie przywieźć co Wam się podoba (i jest legalne), nawet własne wzmacniacze czy kolumny, ale proszę, oszczędźcie sobie psów, kotów i chomików gdyż niewątpliwie będą cierpieć ;)
Przewidziane zostały również konkursy z nagrodami, ale szczegółów nie będę zdradzał :)

Precyzując: zapewniam lokal, transport do miejsca spotkania dla przybywających komunikacją masową, sprzęt nagłaśniający, efekty, zasilanie, siebie i... zdecydowanie dobrą zabawę :) Wyżywienie i przejazd komunikacją masową do Wejherowa (PKP do Gdańska, Trójmiejska SKM Gdańsk-Wejherowo) we własnym zakresie.

http://www.zumi.pl/czymanowo,,Szukaj,18.4243712,54.5268352,3,8,namapie.html?&p=1

Odpłatność:
Pierwsza doba jest darmowa (sobota południe do niedzieli w południe) - całość kosztów organizacji opisanej wyżej ponosi CrazyTrain. W razie chęci jest możliwość przedłużenia naszego spotkania o drugą dobę - odpłatność około 17zł od osoby, w zależności od ilości chętnych.

(Termin zlotu 19.03.2011 - 20.03.2011.)
Oficjalnie termin zlotu został przesunięty na 16.04.2011.

Warunek organizacji spotkania - minimum 12 osób uczestniczących, z większą ilością nie będzie problemów.
Zapisy i rezerwacje przyjmuję na pm i co tydzień w czwartek uaktualniam listę w wątku.

Pozdrawiam i zdecydowanie zapraszam.
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2011, 23:00 - pn przez DarreX, łącznie zmieniany 2 razy.
----------------------------
Obrazek

Awatar użytkownika
Baton

Re: ZLot forumowy i zaproszenie firmy CrazyTrain

Postautor: Baton » 04 stycznia 2011, 07:18 - wt

Podoba mi się, fajna opcja. Jestem jak najbardziej za i mam nadzieję, że się zbierze dobra ekipa bo ja się piszę.

shymchack
Moderator

Postautor: shymchack » 04 stycznia 2011, 08:54 - wt

Lepszych warunków nie będzie, a zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że żadne z nas o takich nawet nie marzyło. Przemiłe zaskoczenie, ja odpuszczę sobie wiele, żeby tam być :)

Awatar użytkownika
kielczak

Postautor: kielczak » 04 stycznia 2011, 17:11 - wt

Kurde, cała Polska do przejechania... Nie wiem jak reszcie, ale mi pasuje luty, bo są ferie ;]

Genialna inicjatywa, jeszcze fajniej by było zapewnić jakąś perkusję i sprzęt basowy, żeby zaimprowizować jakieś granie w szerszym gronie :) Gdyby to były okolice Kielc, to mógłbym zapewnić jedno i drugie, ale tak to nie będę pożyczanej perkusji wiózł na wybrzeże :)
(\__/)
( O.o)
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature. Help him take over the world.

Awatar użytkownika
Baton

Postautor: Baton » 04 stycznia 2011, 17:24 - wt

Kielu większość ludzi nie ma już ferii, a część ma kiedy indziej, więc wiesz. Będzie trza się dostosować :P

Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Postautor: Jakub_Z. » 04 stycznia 2011, 17:26 - wt

Do tego niektórzy mają sesję na studiach, później może poprawki i tego typu rzeczy...
No, ale to nie zmienia faktu, że opcja jest bardzo ciekawa - jak będę miał kasę, czas i dobry dojazd to się zgłoszę!
Obrazek

Awatar użytkownika
kaligula
Sponsor

Postautor: kaligula » 04 stycznia 2011, 20:17 - wt

Przyfrunął bym w dogodnym terminie.Wygląda mi to na niezły wypas!
...nic bardziej człowieka nie wzrusza niż prosta fujara pastusza...

Awatar użytkownika
ksantyp
Redaktor

Postautor: ksantyp » 04 stycznia 2011, 20:20 - wt

Mam podobnie, ale nie mam terminu... kurcze, musze to przemyśleć.
DOBRE WIOSŁA W JESZCZE LEPSZYCH CENACH.
FOG Shop - zapraszam do sklepu dla Gitarzystów
http://www.fogshop.pl

Awatar użytkownika
DarreX
Sklep/Producent

Postautor: DarreX » 04 stycznia 2011, 21:14 - wt

Co do sekcji rytmicznej to namiastką, wśród zestawu "zabawek", będzie bardzo dobry i zaprogramowany automat perkusyjny. Będzie w czym wybierać :) Wstępnie zarezerwowany termin to 19-20.03 lub 26-27.03.
----------------------------
Obrazek

Awatar użytkownika
wlosien
I have 12" d***!

Postautor: wlosien » 04 stycznia 2011, 22:24 - wt

urwa! dalej się nie dało! jak buk da, to będę. ;]
Ruchasz się, czy trzeba z Tobą chodzić?
Yo Koks.http://www.youtube.com/watch?v=lXbVUbfJcvI

Wróć do „Ogłoszenia i propozycje dotyczące forum”