Gitara Online Zine

- co, jak i dlaczego
Awatar użytkownika
drakone
Sponsor

Re: Gitara Online Zine

Postautor: drakone » 20 stycznia 2011, 08:23 - czw

Dokładnie tak jak pisze DarreX, zróbmy najpierw rozeznanie co i jak. Jest lista sprzętu na forum, ewentualnie można by ja zaktualizować i wybrać co opisać itp

Ja mimo, że jakiegoś specjalnego talentu do piśmiennictwa nie mam moge napisać recenzję Blackstara HT40, Line6 M9, CAE WAH, Smart Gate'a - nie wszystko na raz ale powoli coś się stworzy.

Z drugiej strony, może nie ma co zakładać z góry wydań za jakiś czas (co jednak jest opcją ciekawszą i bardziej dopingującą) a można wydawać niecyklicznie - czyli jak się zbierze materiał. Można by zrobić też kolumnę "z forum" i wrzucac tam różne ciekawostki.

Można by zrobic subdomene np. mag.gitara-online.pl i była by tam podstronka z możliwością sciągnięcia każdego z numerów.

Z uwagi, że pracuję na codzień w drukarni, można by robić nagrody np 10 sztuk okładki numeru w formacie 50x70xm jako nagroda w konkursie na forum lub mag'u - nie wiem jeszcze do końca jak z opcją drukowania za friko - więc to jeszcze potwierdzę.

Nie ma ciśnienia na to wszystko i to luźna propozycja. Jak pisałem wcześniej zapewniam pełne wsparcie techniczne z mojej strony jeżeli chodzi o DTP i grafikę.
sru...

RPA
Moderator

Postautor: RPA » 20 stycznia 2011, 10:31 - czw

drakone pisze:Ja mimo, że jakiegoś specjalnego talentu do piśmiennictwa nie mam moge napisać recenzję Blackstara HT40, Line6 M9, CAE WAH, Smart Gate'a - nie wszystko na raz ale powoli coś się stworzy.

W takim razie dlaczego do tej pory nic jeszcze nie napisałeś? To się właśnie nazywa słomiany zapał - jest nowa inicjatywa, jaracie się tym, ale i tak to rzucicie gdy wam spowszednieje, tak jak forum. Dlatego zina uważam za nietrafiony pomysł, choć wyjątkowo szlachetny (sam wywodzę się z Action Maga, który kiedyś był gigantem w tej dziedzinie. Niestety, tam też zabrakło chęci i ludzi, choć dopiero po latach).
You're all the same, the lot of you, with your long hair and faggot clothes. Drugs, sex…every sort of filth. And ya hate the police, don't ya?

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 20 stycznia 2011, 10:44 - czw

Jeżeli w terminie od 1 lutego do 31 marca pojawi się 20 artykułów, pomyślimy.

Awatar użytkownika
drakone
Sponsor

Postautor: drakone » 20 stycznia 2011, 11:17 - czw

RPA pisze:
drakone pisze:Ja mimo, że jakiegoś specjalnego talentu do piśmiennictwa nie mam moge napisać recenzję Blackstara HT40, Line6 M9, CAE WAH, Smart Gate'a - nie wszystko na raz ale powoli coś się stworzy.

W takim razie dlaczego do tej pory nic jeszcze nie napisałeś? To się właśnie nazywa słomiany zapał - jest nowa inicjatywa, jaracie się tym, ale i tak to rzucicie gdy wam spowszednieje, tak jak forum. Dlatego zina uważam za nietrafiony pomysł, choć wyjątkowo szlachetny (sam wywodzę się z Action Maga, który kiedyś był gigantem w tej dziedzinie. Niestety, tam też zabrakło chęci i ludzi, choć dopiero po latach).

Czytaj ze zrozumieniem: mimo, że jakiegoś specjalnego talentu do piśmiennictwa nie mam ...
Nie potrafie lać wody jakoś szczególnie i dlatego wolę nie pisać.

Czytałem Action Maga :].
Z forumowym magiem to luźna propozycja była, więc jak większości nie pasuje to nie ma co się na siłę napinać tylko po to, żeby przy drugim numerze ganiać za kimś kto miał coś napisać. A może faktycznie taki mag to zbędne dublowanie forum...
sru...

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 20 stycznia 2011, 11:33 - czw

Inicjatywa...... Właśnie................... Zgasła..............................

Szybciej niż 2 miesiące co? :D

Awatar użytkownika
drakone
Sponsor

Postautor: drakone » 20 stycznia 2011, 11:57 - czw

Powiedział co wiedział :P
Powiem tak, moja inicjatywa jest, ale jak reszta widzi w tym więcej kłopotu i zachodu niż satysfakcji to czego oczekiwać.
sru...

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 20 stycznia 2011, 12:07 - czw

Napisałem jaki jest mój warunek, a Ty już się poddałeś ;)

Awatar użytkownika
drakone
Sponsor

Postautor: drakone » 20 stycznia 2011, 12:52 - czw

Gdzie się poddałem? Stwierdzając, że się do pisania nie nadaje? Zaoferowałem złożenie wszystkiego do kupy żeby profesjonalnie wyglądało, nawet layout zacząłem już powoli planować.
Takie walenie głową w mur.
sru...

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 20 stycznia 2011, 13:05 - czw

Żeby coś składać, trzeba najpierw mieć co. Także zapraszam do pisania.

Awatar użytkownika
drakone
Sponsor

Postautor: drakone » 20 stycznia 2011, 13:27 - czw

Zajebisty z Ciebie motywator Dejl :P.
Zabieram się do pisania recenzji M9 ... niewiem co z tego będzie :facepalm:
sru...

Wróć do „Ogłoszenia i propozycje dotyczące forum”