Gitara rezofoniczna

- gitary akustyczne i klasyczne
Awatar użytkownika
Filemon

Gitara rezofoniczna

Postautor: Filemon » 24 kwietnia 2010, 18:54 - sob

Hej. Od jakiegoś czasu chcę kupić gitarkę rezofoniczną - problem w tym, że kompletnie się na nich nie znam :/ . Stąd też pytanie do was, drodzy forumowicze - jaki model wybrać?

PS - na allegro jest tylko pięć pozycji, więc bardziej chodzi mi o oferty sklepów ;)
I hate to take showers! Guitarists don`t like showers `cause we like the grease to build up on our fingers, makes playing more fluid. - Izzy Stradlin

Awatar użytkownika
ksantyp
Redaktor

Re: Gitara rezofoniczna

Postautor: ksantyp » 24 kwietnia 2010, 22:01 - sob

Jeśli mówisz o tych z Allegro czyli DiMaVery i Sounder - to wiesz jaka jest opinia???? jak nie wiesz to ci podpowiem że taka sama jak o innych produktach tych marek.
Pozatym nie napisałeś cy szukas nowej czy używanej i w sumie to ile mozesz zapłacić.
DOBRE WIOSŁA W JESZCZE LEPSZYCH CENACH.
FOG Shop - zapraszam do sklepu dla Gitarzystów
http://www.fogshop.pl

Awatar użytkownika
Filemon

Re: Gitara rezofoniczna

Postautor: Filemon » 24 kwietnia 2010, 23:05 - sob

Wolałbym używaną bo wiadomo że sprzedawca spuści trochę z oryginalnej ceny. Ale nowa też może być :) Z kasą jest u mnie kiepsko, ale myślę że jeżeli uda mi się przekonać ojca do pewnej pożyczki to koło tysiąca mógłbym wybulić.

Jeżeli chodzi o DiMaVery, muszę przyznać, że zwiódł mnie całkiem ładny wygląd. No ale skoro te modele ssą tak jak inne to nie ma się co nad nimi zastanawiać. Za to sounderów rezofonicznych jeszcze nie widziałem. Na allegro są Samicki ale to zupełnie inna para butów.
I hate to take showers! Guitarists don`t like showers `cause we like the grease to build up on our fingers, makes playing more fluid. - Izzy Stradlin

Wróć do „Pudła”