Defil Malwa Elektronika

- gitary akustyczne i klasyczne
malina11

Defil Malwa Elektronika

Postautor: malina11 » 10 maja 2010, 15:26 - pn

Cześć.Nabyłem starego elektro-akustyka defil malwa.Gitara jest w dobrym stanie wizualnym ale elektronika nie działa ponieważ poprzedni właściciel porozłączał wszystkie kable.Gitara posiada przełącznik 2 pozycyjny.Układ gałek:2xvolume,2xtone.Prosiłbym o schemat elektroniki.

P.S:Nie piszcie komentarzy typu "wywal to wiosło na złom" albo podobnych ponieważ mam zamiar na nim jeszcze pograć.

Awatar użytkownika
kielczak

Re: Defil Malwa Elektronika

Postautor: kielczak » 10 maja 2010, 15:48 - pn

Nie napiszę, żebyś go wywalał, tylko, żebyś poszukał w googlach :P
jak się tym interesowałem, to łaziłem po stronach producentów przetworników, mnóstwo tego jest
(\__/)
( O.o)
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature. Help him take over the world.

Awatar użytkownika
MAILOSZ_YARR
Sponsor

Postautor: MAILOSZ_YARR » 10 maja 2010, 16:20 - pn

http://www.seymourduncan.com/support/wi ... c=2h_2v_3w
chwila szukania. Nie, nie mam schematu z przełącznikiem dwupozycyjnym, ale jest trzypozycyjny, myślę, że sobie poradzisz.

malina111

Postautor: malina111 » 11 maja 2010, 17:15 - wt

to znowu ja tylko zapomnialem hasła i musiałem założyć nowe konto:)dowiedziałem się że przełacznik nie jest oryginalny więc nawet nie wiem czy działa.z przełącznika moge przecież zrezygnować.dobrze by było gdyby ktoś miał oryginalny schemat albo przynajmniej podobny do oryginału bo ten to tak troche mało mi mówi.musze jeszcze w googlach poszukać.

Awatar użytkownika
Kukielek

Postautor: Kukielek » 11 maja 2010, 17:49 - wt

tak? zrezygnowac? a jak bedziesz pickupy zmienial? czlowieku. masz odpowiedz post wyzej i juz. defil, fender, cort srort. jedna chwala. schamat jest ten sma do wszystkiego z takim ukladem przetwornikow.

Wróć do „Pudła”