gitara z cutaway'em

- gitary akustyczne i klasyczne
magdasss_14

gitara z cutaway'em

Postautor: magdasss_14 » 11 czerwca 2010, 21:27 - pt

Witam. Chciałabym rozpocząć naukę gry na gitarze akustycznej. I tu pojawia się pytanie, które padało już na forum z 10000000 razy, jaka najlepsza. Interesują mnie gitary z cutaway'em(nie pytajcie dlaczego, nie chodzi tu o wygodę grania, po prostu takie wyjątkowo mi się podobają), chciałabym też żeby posiadały te zabezpieczenie przed rysami, bo widziałam, że nie wszystkie gitary je mają. Budżet na gitarę jaki zamierzam przeznaczyć to ok. 750 zł. Jak możecie to powiedzcie jaka gitara w tej cenie jest najbardziej przyzwoita.
Z góry dziękuję :)

shymchack
Moderator

Re: gitara z cutaway'em

Postautor: shymchack » 11 czerwca 2010, 21:58 - pt

które padało już na forum z 10000000 razy

W takim razie dlaczego nie przeczytasz odpowiedzi na to pytanie? Ewentualną dyskusję należy prowadzić właśnie w jednym z takich tematów, które już istnieją, a nie zakładać nowy. I nie ma ich wcale tak wiele, bo właśnie dbamy o to, żeby ktoś taki jak Ty przypadkiem nie poszedł na łatwiznę i nie zadał pytania, na które jest już trylion odpowiedzi.

Zapraszam do lektury forum i dyskusji w odpowiednim temacie. A jest ich parę mimo wszystko, wystarczy przejrzeć tytuły.

Wróć do „Pudła”