Konkurs na najlepsze zdjęcie związane z gitarą - wyniki!

- tutaj bedą ogłaszane konkursy na forum
Awatar użytkownika
Dod

Re: Konkurs na najlepsze zdjęcie związane z gitarą - wyniki!

Postautor: Dod » 27 maja 2014, 12:32 - wt

Łukasz, Fajny nick na forum :P

Gratulacje wszystkim!

krystianwie

Postautor: krystianwie » 27 maja 2014, 15:07 - wt

Cześć! Uchyli ktoś rąbka tajemnicy i napisze co jest nagrodą specjalną? :taniec:
Dowina GACE555 + Kustom Sienna 30 + Ditto Looper

Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Postautor: Jakub_Z. » 27 maja 2014, 15:09 - wt

Zgodnie z tradycją - czarne, drewniane dildo w matowym wykończeniu :E
Obrazek

Awatar użytkownika
Baton

Postautor: Baton » 27 maja 2014, 15:48 - wt

Bez markerów.

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 29 maja 2014, 20:53 - czw

Wszystkie paczki wyjadą w poniedziałek, przepraszam za opóźnienie!

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Postautor: Jacek B. » 03 czerwca 2014, 13:51 - wt

Chciałem z przyjemnościa poinformować, że udało mi się w końcu nadać paczki z nagrodami. Prosiłbym zwycięzców o informacje czy dotarły. Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratuluję i dziękuję sponsorom!

poluk123

Postautor: poluk123 » 06 czerwca 2014, 00:10 - pt

Paczka doszla już wczoraj, ale otworzyłem ją dopiero dzisiaj, ponieważ byłem na koncercie w innym mieście :)) Kabel Klotza - gruby, porzadne wtyki, solidny, dwie kostki Dunlopa, Struny dwie paki - EB-dobry standard, i Cleartone- powlekane, najwyższa pólka - z chęcią stestuje i porównam z ulubionymi Kobaltami, 4 różne kostki Succubus Custom- inne niż wszystkie jakie kiedykolwiek miałem w lapach, innowacyjne co bardzo mi się podoba, napiszę więcej jak ogram - sam jestem ciekaw jak się tym macha, no i oczywiście gwiazda wieczoru czyli Vox Ice 9 sygowany prze Joe Satrianniego! Bardzo elegancki nowoczesny design, pancerna obudowa i z pewnością szerokie możliwości kreowania brzmienia, gdyż są to jakby dwa przestery w jednym urządzeniu i do tego z dodanym jeszcze boosterem. Ale więcej o Voxie napisze wkrótce jak sam się z nim lepiej zapoznam :niegrzeczny:

Chciałem jeszcze raz podziękować wszystkim, bez których ten konkurs by się nie odbył :ok:
Pozdro :)

shymchack
Moderator

Postautor: shymchack » 06 czerwca 2014, 07:08 - pt

W telefonach mówili, że paczka przyszła, ale dotrę do niej niestety dopiero w połowie czerwca. Dzięki! :)

poluk123

Postautor: poluk123 » 10 czerwca 2014, 20:33 - wt

Vox Ice 9 jest zajebistym efektem, spisuje się bardzo konkretnie :) Posiada dwupozycyjny przełącznik który zmienia rodzaj przesteru - Vintage (cieplutki Overdrive) i Modern (nowocześniejszy, mocniejszy przester). Świetnie brzmi z włączonym przyciskiem MORE - pełne nasycone brzmienie. Duża rozpiętość brzmieniowa dzięki aż 4 potencjometrom regulującym barwe i przesterowanie. Wykonanie i design konkret, fajne diody, porządne przyciski (footswitche) i gniazda jack... Krótko mówiąc: naprawdę świetny przester. :skyway:

Kostki Succubus Custom - przezroczysta profilowana - świetnie się trzyma, brzmi moim zdaniem lepiej niż normalne, akrylowe białe też bardzo bardzo fajne, również do basu. Raczej wytrzymałe są, a gdyby się starły to można podszlifować i wsio. Polecam :ok:

shymchack
Moderator

Postautor: shymchack » 19 czerwca 2014, 11:19 - czw

Piękne: kabelek, kostuszki, złączki i struny, dziękuję! :) Wreszcie 3m kabla, nie mogłem się zebrać, żeby kupić, a w domu taki kabel jak złoto. :D

Wróć do „Konkursy”