Strona 1 z 1

NAMM 2013

: 24 marca 2013, 18:27 - ndz
autor: ksantyp
Krótkie sprawozdanko z tego co tam się działo, oczywiście na podstawie prasy i neta :0

ESP LTD Elite

Elite to seria LTD produkowana w tych samych japońskich fabrykach co gitarki ESP. Najwyższa klasa, najlepsze podzespoły, to nowość od ESP na ten rok. Modele to ST-2, M-II, Horizon, Eclipse.

Obrazek
Fender Custom Shop


Richie Blackmore Tribute Stratocaster to gitarka hold dl awiadomo kogo. Klasyczna wielka główka i ogolnie oldskulowy vibe. Kopia gitarki na której nagrano Smoke on the Water.

Obrazek


GIBSON

Gibson Tribute to Les Paul to wiosełko wedle pierwszych szkiców pana LP... wyprodukowano tylko 400 sztuk, więc ceny pójdą w górę od razu po zakupie.

Obrazek


GJ2

GJ to nic innego jak Grover Jackson, ten sam Grover Jackson... pan zaczął robić wiosła w USA na powrót, dogadał sie z typkem z No Doubt -tak powstał model Zora. Firma produkuje model nawiązujący do RR... i oczywiście to od czego się zaczęło czyli rasowany Strat

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ibanez Iron Label

Nowa seria od Ibka to dostępne na ludzką kieszeń wiosła z dużą ilością strun LOL - siódemeczki i ósemeczki to flagówki serii.

Obrazek

Ale Ibanez pokazał także gitarkę dziewięciostrunową na targach.

Obrazek


Music Man Armada

Armada to całkowicie nowe podejście do wiosła, topik z klonu nie pokrywa całego wiosła... ogólnie fajny nowoczesny design dla odważnych...

Obrazek


cdn...?