Blokowane klucze GOTOH od esp eclipse

- struny, kapodastery, środki czyszczące itd.
vicious

Blokowane klucze GOTOH od esp eclipse

Postautor: vicious » 06 listopada 2013, 15:54 - śr

Tak jak w temacie, posiadam w swoim esp klucze gotoh, blokowane Obrazek. Generalnie wszystko pieknie, ale gdy przychodzi do zmiany strun po prostu dostaje pier*dolca. System blokowania w tych kluczach to jakaś porażka dla przykładu u kumpla w esp viper (pozdro Dejl :)) jest to rozwiązane w ten sposób, ze przekładamy strune i z drugiej strony główki zakrecamy i blokujemy takim pierdolnikiem, u mnie zaś wygląda to w ten sposób, ze przekładam strunke następnie śrubokretem musze przekrecic ten "kołeczek" przez ktory przechodzi struna, zacząć krecić kluczem. Takie ułatwienie roboty, że aż sie cżłowiek czerwieni, ale do rzeczy. Chce je sprzedać i zamienić na coś innego, nie mam pojęcia ille moge za nie krzyknąć i też na co moge zamienic. Myslałem o klasycznych groverach no, ale nie wiem. Pomożecie? pozdrooooooo

Awatar użytkownika
Jacek B.
ex Cooper

Re: Blokowane klucze GOTOH od esp eclipse

Postautor: Jacek B. » 06 listopada 2013, 19:31 - śr

Panie! Te Gotohy to automaty :D
Nic nie musisz robić śrubokrętem, odkręcasz tak długo aż Ci blokada puści, później tak samo zakładasz ;)
Poobserwuj sobie bez strun jak się blokada zamyka i otwiera.

vicious

Re: Blokowane klucze GOTOH od esp eclipse

Postautor: vicious » 07 listopada 2013, 18:11 - czw

oł, dziekuje xd

Wróć do „Akcesoria”