Futerały - różnica

- struny, kapodastery, środki czyszczące itd.
Awatar użytkownika
shageon

Futerały - różnica

Postautor: shageon » 06 marca 2011, 11:46 - ndz

Ostatnimi czasy poszukuję futerału do swojego LP i natknąłem się na te dwa:

http://bratpol.com.pl/?prod=6762&cat=706

http://guitarcenter.pl/catalog/gitara/a ... -paul-case

Sądząc po zewnętrznych fotkach wyglądają niemal identycznie, podczas gdy amplituda cenowa wynosi ~120 zł, co mnie wprawia w zdumienie. Skądś jednak owa różnica musi wynikać i tu rodzi się pytanie z mojej strony - czy ktoś wie jaka?
Ostatnio zmieniony 06 marca 2011, 20:08 - ndz przez shageon, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Weed pisze:BRZMIENIE IDZIE Z ŁAPY

Awatar użytkownika
Dod

Re: Futerały - różnica

Postautor: Dod » 06 marca 2011, 13:10 - ndz

Kod: Zaznacz cały

Współpraca ever play

noo stary :D :D To chyba wszystko wyjasnia :E

smieszny

Postautor: smieszny » 06 marca 2011, 13:23 - ndz

Ja się tak wypowiem, że różnica wynika pewnie z tego o czym pisał Dod, ale z własnego doświadczenia wiem, że wybierając nie ma co oszczędzać, jeśli różnica nie jest zbyt wielka. Gdy wybierałem na mojego Epi SG mogłem kupić jakiś mniej dopasowany, chyba Gator, albo Kisielewski, ale wolałem dołożyć do oryginalnego. Dlaczego? Różnica jakieś 40zł, a jeśli chodzi o trzymanie instrumentu, w Epi nic nie lata, nie ma prawa, tam były z tym problemy. Polecam udać się z gitarką do muzycznego i porównać na miejscu ;)

Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Postautor: Jakub_Z. » 06 marca 2011, 13:39 - ndz

Dod pisze:

Kod: Zaznacz cały

Współpraca ever play
noo stary :D :D To chyba wszystko wyjasnia :E

Ie tam, dostałem pokrowiec everpleja do elektroakustyka i jest zarąbisty! :E
Obrazek

Awatar użytkownika
shageon

Postautor: shageon » 06 marca 2011, 13:47 - ndz

smieszny pisze:wybierając nie ma co oszczędzać, jeśli różnica nie jest zbyt wielka.

Tylko, że 120 zł to już kilka browarów jest :P

Dod +1 - uśmiałem się :D

Jakub, pokaż focisze! :D

Dzięki za opinie.
Ostatnio zmieniony 06 marca 2011, 20:08 - ndz przez shageon, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Weed pisze:BRZMIENIE IDZIE Z ŁAPY

Awatar użytkownika
Jakub_Z.
Sponsor

Postautor: Jakub_Z. » 06 marca 2011, 13:52 - ndz

Jak znajdę baterie do aparatu to może zrobię :P
Ale wiesz, elektroakustyk a LP to raczej innych futerałów wymagają - do akustycznych raczej zbyt wymagające nie są - ot, kształt pudła i tyle. No i pudło lżejsze to nie musi być jakiś wypasiony. Ale ładnie usztywnia, ma gąbeczkę pod gryf i zaczep do tegoż na rzep :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Baton

Postautor: Baton » 06 marca 2011, 14:02 - ndz

Może nie umiem liczyć, ale 260 - 140 = 120 :D Trza by zobaczyć tego Wilburna, ale myślę, że w tym wypadku można oszczędzić akurat.

Awatar użytkownika
kielczak

Postautor: kielczak » 06 marca 2011, 14:02 - ndz

smieszny pisze:Ja się tak wypowiem, że różnica wynika pewnie z tego o czym pisał Dod, ale z własnego doświadczenia wiem, że wybierając nie ma co oszczędzać, jeśli różnica nie jest zbyt wielka. Gdy wybierałem na mojego Epi SG mogłem kupić jakiś mniej dopasowany, chyba Gator, albo Kisielewski, ale wolałem dołożyć do oryginalnego. Dlaczego? Różnica jakieś 40zł, a jeśli chodzi o trzymanie instrumentu, w Epi nic nie lata, nie ma prawa, tam były z tym problemy. Polecam udać się z gitarką do muzycznego i porównać na miejscu ;)

Bardziej ufam Kisielowi niż Epipkowi, chyba, że o Gibsonie mowa ;)
(\__/)
( O.o)
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature. Help him take over the world.

smieszny

Postautor: smieszny » 06 marca 2011, 14:23 - ndz

kielczak pisze:Bardziej ufam Kisielowi niż Epipkowi, chyba, że o Gibsonie mowa ;)

Wiesz Kielczak, ten Kisiel nie był dobrze dopasowany, praktycznie w ogóle, a w Epi leży idealnie ;)

Awatar użytkownika
kielczak

Postautor: kielczak » 06 marca 2011, 14:32 - ndz

No może, nie wiem, w każdym razie Epipkowi złego nie zarzucę, bo kolega ma i bardzo solidnie wygląda
(\__/)
( O.o)
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature. Help him take over the world.

Wróć do „Akcesoria”