Gitary elektryczne, ktore polecamy

- gitary elektryczne
ItsOnlyName

Re: Gitary elektryczne, ktore polecamy

Postautor: ItsOnlyName » 17 sierpnia 2011, 21:35 - śr

A ja muszę polecić Vintage v100, jak dla mnie biją wile Eipiphonow na główke. Wygodna, gada uniwersalnie, każde wykończenie jest ładne i przedewszystkim od 750 do 900 można wychaczyć. Bardzo charakterystyczna dla niej jest waga.. ponad 4 kg ! Nie spotkałem się z cięższą ; D Ogólnie to nie należy nazywać kopią Epiphona, zupełnie inna bajka.. jak już to Gibsona :]

eidolonreality

Postautor: eidolonreality » 03 września 2011, 01:19 - sob

Z gitar koło 2k~ (nie orientuję się teraz ile używane chodzą) mogę śmiało polecić Jacksona DKMGT (bez tremolo). Świetnie wykonana, super leży w łapie (przynajmniej mi). Doskonale się nadaje do robienia rozpierd..lu :) Pickupy to EMG które można z powodzeniem sprzedać jakby komuś nie przypasowały.
Polecam, ogrywałem dużo razy i na prawdę brzmi świetnie a jeszcze lepiej się na niej gra.

Awatar użytkownika
OctaveFuzz
Sponsor

Postautor: OctaveFuzz » 02 listopada 2011, 20:03 - śr

A ja mogę polecić z całego serca gitarę VGS Spirit... do 1300 zł...

Świetne, przyzwoicie wykonane wiosło na singlach od EMG ( :x ). Noo... Jak się tam wstawi Duncany albo prawdziwe EMG, to już zawodowy instrument.
You don't know the power of the baked maple!

The force is with you, young maple, but you are not an accepted fretboard yet.

bartolini

Postautor: bartolini » 03 grudnia 2011, 21:48 - sob

Ja polecam Ibaneza, którego używałem dobre 7 lat lecz niestety musiałem wymienić na lepszy model.

Ale przez te 7 lat był niesamowity :)

Awatar użytkownika
Baton

Postautor: Baton » 03 grudnia 2011, 22:18 - sob

A może byś napisał co to za ibanez...

Edit

Postautor: Edit » 11 grudnia 2011, 11:59 - ndz

A ja się tak zapytam - ostatnio wpadła mi w oko taka gitarka: http://www.ibanez.co.jp/products/eg_pag ... ies_id=482 co myślicie? ;]

Edit:// No to właśnie korzystam z tego tematu, żeby nie zakładać następnego durnego wątku z pytaniem o jeden model gitary i spotkać się z opinią - "czytaj forum". Miałem nadzieję, że jak zapytam tu, to nikt mnie nigdzie nie odeśle, ale widać się przeliczyłem i najlepiej przestudiować całe forum, żeby się dowiedzieć jednej rzeczy...Trudno.

To przeczytaj jeszcze raz co napisał moderator, bo widzę, że masz problemy z rozumieniem tekstu czytanego. Łyso Ci teraz, agresorze?
shymchack

Nie, nie jest mi łyso. Głownie dlatego, że uważam, że mam rację. Tworzysz nowy temat - jesteś odsyłany do wątków, które gdzieś tam kiedyś były, pytasz się w innym temacie, jesteś dalej odsyłany...I nie mam pojęcia czemu mój post był odebrany jako agresywny :o Krytyka krytyką, ale agresja...? Dobra, koniec. Jak przeszkadza to usuńcie ten post i tyle.
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2011, 14:11 - wt przez Edit, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Baton

Postautor: Baton » 11 grudnia 2011, 12:05 - ndz

Nie ten temat. Czytajcie ludzie nazwy tematów.

shymchack
Moderator

Postautor: shymchack » 27 grudnia 2011, 09:50 - wt

Tak pomyślałem, że w tym temacie nie ma jeszcze Cimarów. Fakt faktem, dotykałem tylko jednego egzemplarza. Co mogę powiedzieć? Gitara dosłownie za grosze (dużo poniżej 2k, a właściwie wręcz niewiele ponad tysiąc czasem), brzmiąca rewelacyjnie. Jest ze sklejki, ale jak się o tym dowiedziałem to byłem totalnie w szoku, podejrzewam, że to było coś na zasadzie któregoś z ksantypowych squierów. Nic tylko ograć, zbadać i brać. Bardzo wygodny, taki klasyczny strat, aż nie chce się go puszczać ;)

Awatar użytkownika
DarreX
Sklep/Producent

Postautor: DarreX » 29 grudnia 2011, 13:22 - czw

A nie czasami z mahoniu? Cimar słynął z pięknego brzmienia ze względu na stosowanie dobrej jakości drewna w... stratach. Sporo dobrych gitarzystów ma w swoim arsenale przynajmniej jednego Cimara strata.
----------------------------
Obrazek

shymchack
Moderator

Postautor: shymchack » 29 grudnia 2011, 13:35 - czw

Nie wiem co to za sklejka, ale z tego co pamiętam, w korpusie było tak z pół centymetra grubości czegoś ciemnego, potem troszkę grubsza warstwa czegoś jasnego i tak na zmianę ;)

Wróć do „Deski”