Gitary akustyczne, ktore polecamy

- gitary akustyczne i klasyczne
Igor Fender

Re: Gitary akustyczne, ktore polecamy

Postautor: Igor Fender » 24 marca 2012, 21:59 - sob

Jestem dumnym posiadaczem Fendera CD-60. Spisuje się świetnie, brzmi może nie super rockowo, ale da się przyzwyczjić :)) Tylko trzeba idealnie trzymać struny bo zaczną brzęczeć.
Cena? w muzycznym z wystawy (kolo zjechał o 100) 540zł.

shymchack
Moderator

Postautor: shymchack » 25 marca 2012, 08:38 - ndz

Po wypowiedzi wnioskuję, że jesteś początkujący... Jeśli tak jest to na jakiej podstawie polecasz komukolwiek jakąś gitarę? To tak jakbym przejechał się Kawasaki i powiedział "polecam, tylko uważajcie, bo jest za szybki i można spaść"...
Jeśli mylę się co do Ciebie to postaraj się to udowodnić, ale mój instynkt raczej w tym przypadku mnie nie zawiódł...

Guns N' Trousers
SianoPIS

Postautor: Guns N' Trousers » 11 listopada 2012, 15:55 - ndz

Witam, ja tu nowy jestem :) Nie będę pieprzył tylko od razu przejdę do konkretów, a mianowicie znajdzie się jakaś używana gitarka do ok. 400zł żeby nauczyć się grać? I przede wszystkim jaka jest lepsza do piosenek Gunsów, akustyk czy klasyk? Z góry dzięki za odpowiedź :) A i proszę nie pisać "bla bla bla bierz klasyka bla bla bla, bo ma nylonowe struny bla bla bla i cię palce boleć tak nie będą bla bla bla" może to i prawda, ale ja pytam która gitara jest lepsza do określonego stylu grania, czyli zespołu GN'R, bo to czy palce będą boleć czy nie to to jest sprawa mniejszej wagi :ave:
Sianopis

Awatar użytkownika
.rogaty
Sponsor

Postautor: .rogaty » 11 listopada 2012, 15:59 - ndz

Bla bla, czytaj przyklejone tematy, bla bla i F.A.Q. też, bla bla witamy na forum.
I'm like a mushroom in this company - kept in darkness and fed with shit.

Awatar użytkownika
MiraS
Sponsor

Postautor: MiraS » 11 listopada 2012, 16:17 - ndz

bla bla do G'n'R elektryk bla bla, jeśli nie to akustyk, bla bla na pewno nie klasyk.
Bass 10 Mid 0 Treble 10!

Guns N' Trousers
SianoPIS

Postautor: Guns N' Trousers » 11 listopada 2012, 18:33 - ndz

bla bla bla dzięki MiraS bla bla bla może ktoś jeszcze się wypowie bla bla bla wiem, że elektryk bla bla bla ale nie ma tyle kasy bla bla bla a model akustyka bla bla bla do ~350-400 zeta? Z góry bla bla bla dzięki :ave:
Sianopis

Awatar użytkownika
Raven
Sponsor

Postautor: Raven » 11 listopada 2012, 18:38 - ndz

Wszystko czego potrzebujesz jest już napisane na tym forum (w dużym skrócie - używana yamaha f310), szukamy.
Each time you make a dive bomb, god kills a kitten - Anti-Floyd Rose Front!

lunapar || https://soundcloud.com/mikeraven

Guns N' Trousers
SianoPIS

Postautor: Guns N' Trousers » 11 listopada 2012, 19:01 - ndz

No i o to mi chodziło :ok: Nie można było tak od razu napisać? :D I wiem, że jest na forum pewnie on grona takich tematów, ale jak to prawdziwy Polak wolę mieć skrótowo napisane :P Dzięki wielkie, ale jakby ktoś jeszcze miał jakieś propozycje to wdzięczny będę jak napiszecie :)
Sianopis

Awatar użytkownika
Baton

Postautor: Baton » 11 listopada 2012, 19:05 - ndz

Po pierwsze się czyta, a nie woli "skrótowo napisane". Nie tolerujemy tu lenistwa. Do tego napisałeś w złym temacie.

Guns N' Trousers
SianoPIS

Postautor: Guns N' Trousers » 11 listopada 2012, 19:09 - ndz

Nowy jestem, chwila na ogarnięcie? I po co mam czytać 25 stron jakiś kłótni, która gitara lepsza, jak mi tutaj kolega to wszystko ładnie pięknie podsumuje i napisze "yamaha f310"?
Sianopis

Wróć do „Pudła”